Розпорядження № 221 від 14.07.2016 "Про звільнення громадян з альтернативної (невійськової) служби"

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

14.07.2016

 

№ 221

Про  звільнення громадян з альтернативної (невійськової) служби

 

 

 

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про альтернативну (невійськову) службу» (із змінами), постанови Кабінету Міністрів України від 10 листопада 1999 р. № 2066 «Про затвердження нормативно-правових актів щодо застосування Закону України «Про альтернативну (невійськову) службу», (із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 13.03.2013 № 180):

 

1. Звільнити з 19 липня 2016 року з альтернативної (невійськової) служби у зв’язку із закінченням термінів її проходження:



Овдійчука Владислава Сергійовича, 16 квітня 1995 року народження, освіта вища І-ІІ рівня акредитації, призовника Новоград - Волинського об’єднаного міського військового комісаріату, члена Церкви Євангельських Християн - Баптистів, який проходив службу у Новоград-Волинському промислово-економічному технікумі слюсарем – ремонтником. Домашня адреса: м. Новоград – Волинський, вул. Колгоспна, 6.



2. Рекомендувати адміністрації Новоград-Волинського промислово-економічного технікуму, у якому громадян Овдійчук В.С. проходив альтернативну (невійськову) службу:

 

1) Припинити дію строкового трудового договору, укладеного з ним на період служби, провести розрахунки відповідно до чинного законодавства України та зробити записи у трудовій книжці про строк проходження альтернативної (невійськової) служби.

 

2) Копії наказу про звільнення надіслати у п’ятиденний термін департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації та у відповідний військовий комісаріат.


3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Лагуту Я.М.

  

 

Голова адміністрації

С.О. Машковський

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців