Розпорядження № 236 від 23.06.2017 "Про переведення громадян на інше місце проходження альтернативної служби"

30.06.2017

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

23.06.2017

 

№ 236

Про переведення громадян на інше місце проходження альтернативної служби

 

 

 

Відповідно до ст. 35 Конституції України, Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про альтернативну (невійськову) службу» (із змінами), Положення про порядок проходження альтернативної (невійськової) служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.11.1999 № 2066, (із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 13.03.2013 №180), з урахуванням рішення комісії у справах альтернативної (невійськової) служби департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації від 16.06.2017 № 12:

 

1. У зв’язку із скороченням штату працівників групи централізованого господарського обслуговування відділу освіти Коростишівської райдержадміністрації перевести гр. Дем’янця Максима Васильовича, 06 жовтня 1994 року народження, члена релігійної організації Свідків Єгови в Україні, освіта професійно-технічна, призовника Коростишівського об’єднаного міського військового комісаріату, для подальшого проходження альтернативної (невійськової) служби строком 17 місяців 11 днів у комунальному підприємстві «Коростишівська комунальна служба» підсобним робітником. Домашня адреса: м.Коростишів, вул. Гелевея, 103.

 

Строк служби визначити з 3 липня 2017 року по 11 грудня 2018 року.

 

2. Рекомендувати адміністрації відділу освіти Коростишівської райдержадміністрації, де гр. Дем’янець М.В. проходить альтернативну (невійськову) службу електриком:

 

1) Припинити дію строкового трудового договору, укладеного з ним на період служби, провести розрахунки відповідно до чинного законодавства України та зробити записи у трудовій книжці про строк проходження альтернативної (невійськової) служби.

 

2) Копію наказу про звільнення надати у п’ятиденний термін департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації та у відповідний військовий комісаріат.

 

3. Адміністрації комунального підприємства «Коростишівська комунальна служба», де гр. Дем’янець М.В. буде проходити альтернативну (невійськову) службу, укласти з ним строковий трудовий договір на період служби та щокварталу, не пізніше ніж до 20 числа місяця, що настає за звітним періодом, надавати департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації відомості про використання робочого часу за адресою: 10014, м.Житомир, майдан ім. С.П. Корольова, 3/14, каб.122.

 

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Лагуту Я.М.

  

 

Голова адміністрації

І.П. Гундич

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців