Розпорядження № 24 від 05.02.2016 "Про скасування розпорядження голови Житомирської райдержадміністрації від 22.03.11 № 195"

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

05.02.2016

 

№ 24

Про скасування розпорядження
голови Житомирської
райдержадміністрації
від 22.03.11 № 195

 

 

 

Розпорядженням голови Житомирської райдержадміністрації від 22.03.11 №195 «Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок, з метою передачі їх у власність для ведення садівництва на території Глибочицької сільської ради» надано дозвіл громадянам на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в масиві «Хінчанка» з метою передачі їх у власність для ведення садівництва на території Глибочицької сільської ради.


Дане розпорядження суперечить вимогам ч. 1 ст. 116, ч.1 ст.118 Земельного кодексу України, оскільки безоплатна передача земельних ділянок у власність громадян проводиться лише у разі приватизації земельних ділянок, які перебувають у користуванні громадян та ч. 3 ст. 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності». Нормативно – проварові акти згідно з якими земельні ділянки були надані обслуговуючому кооперативу «Садово-огороднє товариство «Хінчанка» уповноваженими органами не приймались. Крім того, не розроблений генеральний план товариства.


Відповідно до ст. ст. 6, 41, 43 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:


Скасувати розпорядження голови Житомирської районної державної адміністрації від 22.03.11 №195 «Про надання громадянам дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок, з метою передачі їх у власність для ведення садівництва на території Глибочицької сільської ради».

 

 

Голова адміністрації

С.О. Машковський

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців