Розпорядження № 242 від 23.06.2017 "Про затвердження нового складу обласного конкурсного комітету на визначення перевізників для роботи на автобусному маршруті загального користування"

30.06.2017

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

23.06.2017

 

№ 242

Про затвердження нового складу обласного конкурсного комітету на визначення перевізників для роботи на автобусному маршруті загального користування

 

 

 

Відповідно до статей 6, 39, 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації" та у зв’язку із кадровими змінами в окремих обласних установах та організаціях:

 

1. Затвердити новий склад обласного конкурсного комітету на визначення перевізників для роботи на автобусному маршруті загального користування, утвореного розпорядженням голови облдержадміністрації від 26.05.2006 № 187 "Про інвентаризацію автобусних маршрутів загального користування та упорядкування автобусної маршрутної мережі області" (із змінами), згідно з додатком.


2. Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 03.08.2016 № 246 "Про затвердження нового складу обласного конкурсного комітету на визначення перевізників для роботи на автобусному маршруті загального користування" та від 19.10.2016 № 338 "Про внесення змін до складу обласного конкурсного комітету на визначення перевізників для роботи на автобусному маршруті загального користування".

  

 

Голова адміністрації

І.П. Гундич

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців