Розпорядження № 256/61 від 05.08.2016 "Про утворення обласної комісії для надання і використання спеціальної бюджетної дотації з обласного бюджету сільськогосподарським товаровиробникам, що спрямовується на вирощування гречки на зерно"

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА

ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

ЖИТОМИРСЬКА

ОБЛАСНА РАДА

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради

 

 

05.08.2016

 

№ 256/61

Про утворення обласної комісії для надання і використання спеціальної бюджетної дотації з обласного бюджету сільськогосподарським товаровиробникам, що спрямовується на вирощування гречки на зерно

 

 

 

Відповідно до ст.ст. 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Порядку по наданню і використанню спеціальної бюджетної дотації з обласного бюджету сільськогосподарським товаровиробникам, що спрямовується на вирощування гречки на зерно, затвердженого рішенням обласної ради від 21 липня 2016 року № 349, та з метою організації роботи, пов’язаної з проведенням прийому заявок і документів від сільськогосподарських підприємств, які вирощують гречку на зерно для отримання спеціальної бюджетної дотації з обласного бюджету сільськогосподарським товаровиробникам, що спрямовується на вирощування гречки на зерно:


1. Утворити обласну комісію для надання і використання спеціальної бюджетної дотації з обласного бюджету сільськогосподарським товаровиробникам, що спрямовується на вирощування гречки на зерно, та затвердити її склад згідно з додатком.


2. Комісії здійснювати свою роботу відповідно до Порядку надання і використання спеціальної бюджетної дотації з обласного бюджету, що спрямовується сільськогосподарським товаровиробникам на вирощування гречки на зерно, затвердженого рішенням обласної ради від 21 липня 2016 року № 349.

 

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Гундича І.П. та першого заступника голови обласної ради Ширму В.В.

 

 

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації

 

Перший заступник

голови обласної ради

     
І.П. Гундич   В.В. Ширма

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців