Розпорядження № 262 від 17.08.2015 "Про звільнення громадян з альтернативної (невійськової) служби та переведення на інше місце служби"

Версія для друку
827

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

17.08.2015

 

№ 262

Про звільнення громадян з
альтернативної (невійськової)
служби та переведення на
інше місце служби

 

 

 

Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про альтернативну (невійськову) службу» (із змінами):

 

1.Звільнити з 20 серпня 2015 року з альтернативної (невійськової) служби у зв’язку із закінченням термінів її проходження гр. Єфімчука Ярослава Володимировича, 17 грудня 1993 року народження, освіта середня професійно-технічна, призовника Баранівсько-Романівського об’єднаного районного військового комісаріату, члена релігійної громади Свідків Єгови, який з 8 липня 2013 року по 31 грудня 2013 року проходив альтернативну (невійськову) службу у приватній багатогалузевій фірмі «Гарант» м. Баранівка штукатуром, з 13 червня 2014 року по 19 серпня 2015 року – у ПАТ «Баранівське підприємство «Райагропромтехніка» підсобним робітником. Домашня адреса: Баранівський район, смт Полянка, вул. Чапаєва, 17.

 

2. Рекомендувати адміністрації ПАТ «Баранівське підприємство «Райагропромтехніка»:

1) Припинити дію строкового трудового договору, укладеного з гр. Єфімчуком Я.В. на період служби, провести розрахунки відповідно до чинного законодавства України та зробити записи у трудовій книжці про строк проходження альтернативної (невійськової) служби.

2) Копію наказу про звільнення гр. Єфімчука Я.В. надати у п’ятиденний термін департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації (10014 м. Житомир, майдан імені С.П. Корольова, 3/14, каб.122) та у відповідний військовий комісаріат.

 

3. Направити для подальшого проходження альтернативної (невійськової) служби з урахуванням рішення комісії з питань альтернативної служби департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації (протокол засідання комісії від 06.05.2015 №6) гр. Чернявського Віктора Валерійовича, 7 квітня 1992 року народження, освіта неповна вища, призовника Житомирського об’єднаного міського військового комісаріату, члена релігійної громади Церкви Християн – Адвентистів Сьомого Дня в м. Андрушівці, який з 24 листопада 2014 року по 19 серпня 2015 року проходив альтернативну (невійськову) службу в обласному центрі науково-технічної творчості молоді (м.Житомир) двірником, як виняток, у зв’язку із відсутністю вакансій на підприємствах державної та комунальної форми власності, на ТОВ «Андрушівський маслосирзавод» муляром ІV розряду. Домашня адреса (зареєстрований): м.Житомир, вул. Льва Толстого, 18.Строк служби визначити з 20 серпня 2015 року по 25 липня 2016 року.

 

4. Адміністрації обласного центру науково-технічної творчості молоді у зв’язку з переведенням гр.Чернявського В.В. на інше місце проходження альтернативної (невійськової) служби припинити дію строкового трудового договору, укладеного з ним на період служби, провести розрахунки відповідно до чинного законодавства України та зробити записи у трудовій книжці про строк проходження альтернативної (невійськової) служби.

 

Копію наказу про звільнення гр. Чернявського В.В. надати у п’ятиденний термін департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації (10014 м. Житомир, майдан імені С.П. Корольова, 3/14, каб.122) та у відповідний військовий комісаріат.

 

5. Адміністрації ТОВ «Андрушівський маслосирзавод», де буде проходити альтернативну (невійськову) службу гр. Черннявський В.В., укласти з ним строковий трудовий договір на період служби (11 місяців) та щокварталу не пізніше ніж до 20 числа місяця, що настає за звітним періодом, надавати департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації відомості про використання робочого часу за адресою: 10014, м. Житомир, майдан імені С.П. Корольова, 3/14, каб.122.


6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Лагуту Я.М.

 

 

Голова адміністрації С.О. Машковський

 

 

  Завантажити розпорядження

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців