Розпорядження № 265 від 13.07.2017 "Про затвердження нового складу обласної міжвідомчої комісії у справах увічнення пам’яті жертв війни та політичних репресій"

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

13.07.2017

 

№ 265

Про затвердження нового складу обласної міжвідомчої комісії у справах увічнення пам’яті жертв війни та політичних репресій

 

 

 

Відповідно до статей 6,39,41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», у зв’язку із кадровими змінами у складі структурних підрозділів облдержадміністрації, обласних установ:

 

1. Затвердити новий склад обласної міжвідомчої комісії у справах увічнення пам’яті жертв війни та політичних репресій, утвореної розпорядженням голови облдержадміністрації від 15.12.2008 № 398 згідно з додатком.


2. Організаційне забезпечення діяльності обласної міжвідомчої комісії покласти на департамент містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства облдержадміністрації.


3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 08.02.2013 №31 ”Про затвердження нового складу обласної міжвідомчої комісії у справах увічнення пам’яті жертв війни та політичних репресій ”.


4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

  

 

Голова адміністрації

І.П. Гундич

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців