Розпорядження № 267 від 18.08.2016 "Про утворення обласної комісії з надання і використання бюджетних коштів, що спрямовуються для надання пільгових кредитів індивідуальним сільським забудовникам"

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

18.08.2016

 

№ 267

Про утворення обласної комісії з надання і використання бюджетних коштів, що спрямовуються для надання пільгових кредитів індивідуальним сільським забудовникам

 

 

 

Відповідно до ст.ст. 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Порядку формування і використання коштів обласного бюджету, що спрямовуються для надання пільгових кредитів індивідуальним сільським забудовникам, затвердженого рішенням обласної ради від 21 липня 2016 року № 349, з метою підтримки та подальшого розвитку індивідуального сільського будівництва, організації роботи, пов’язаної з проведенням розгляду заяв, документів від індивідуальних сільських забудовників, погодження розподілу коштів для надання довгострокових пільгових кредитів, контролю за правомірністю та ефективністю їх використання:


1. Утворити обласну комісію з надання і використання бюджетних коштів, що спрямовуються для надання пільгових кредитів індивідуальним сільським забудовникам та затвердити її склад згідно з додатком.


2. Комісії здійснювати свою роботу відповідно до Порядку формування і використання коштів обласного бюджету, що спрямовуються для надання пільгових кредитів індивідуальним сільським забудовникам, затвердженого рішенням обласної ради від 21 липня 2016 року № 349 (в частині повноважень координаційної робочої групи).


3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 01.07.2014 №173 “Про утворення координаційної робочої групи щодо підтримки індивідуального житлового будівництва на селі за програмою “Власний дім” (зі змінами).

 

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Гундича І.П.

 

 

Голова адміністрації

С.О. Машковський

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців