Розпорядження № 27 від 23.01.2018 "Про затвердження порядків використання коштів обласного бюджету, передбачених для фінансування окремих заходів Програми економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2018 рік "

29.01.2018

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

23.01.2018

 

№ 27

Про затвердження порядків
використання коштів обласного
бюджету, передбачених для
фінансування окремих заходів Програми
економічного і соціального розвитку
Житомирської області на 2018 рік

 

 

 

Відповідно до статей 20, 91 Бюджетного кодексу України, статей 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», пункту 16 рішення Житомирської обласної ради від 21.12.2017 № 886 «Про обласний бюджет на 2018 рік», Програми економічного і соціального розвитку Житомирської області, затвердженої рішенням обласної ради від 21.12.2017 № 868:

 

1. Затвердити Порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених для фінансування заходів у сфері розвитку малого і середнього підприємництва та надання адміністративних послуг Програми економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2018 рік (додається).

 

2. Затвердити Порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених для фінансування заходів у сфері землеустрою земельних ділянок та упорядкування об’єктів державної власності Програми економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2018 рік (додається).

 

3. Затвердити Порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених для фінансування заходів у сфері інвестиційно-інноваційної діяльності та зовнішніх зносин Програми економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2018 рік (додається).

 

4. Затвердити Порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених для фінансування заходу «Підтримка установи «Агенція регіонального розвитку Житомирської області» Програми економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2018 рік (додається).

 

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

Голова адміністрації

І.П. Гундич

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців