Розпорядження № 270 від 19.07.2017 "Про перелік інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що фінансуються у 2017 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку"

26.07.2017

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

19.07.2017

 

№ 270

Про перелік інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що фінансуються у 2017 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку

 

 

 

Згідно із ст. ст. 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.03.2015 № 196 «Деякі питання державного фонду регіонального розвитку», розпоряджень Кабінету Міністрів України від 07.06.2017 №439-р «Про затвердження переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2017 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку» від 12.07.2017 № 461-р «Про внесення змін до переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2017 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, у тому числі тих, що фінансуються з метою погашення кредиторської заборгованості, зареєстрованої органами Державної казначейської служби станом на 1 січня 2017 року»:


1. Визначити замовників (розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів) із реалізації інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що фінансуються у 2017 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, згідно з додатком 1.


2. Утворити робочу групу з питань моніторингу та контролю за реалізацією інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що фінансуються у 2017 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, та затвердити її склад згідно з додатком 2.


3. Департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства облдержадміністрації:

1) Забезпечити розміщення відповідних інформаційних табличок (наклейок) на об’єктах, що фінансуються із залученням коштів державного фонду регіонального розвитку, за зразком згідно з додатком 3.
2) Довести показники до замовників (розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів) державного фонду регіонального розвитку.
3) Здійснювати технічний нагляд за виконанням робіт на об’єктах будівництва.
4) Після завершення робіт на об’єктах, замовником яких був департамент та здійснював видатки у 2017 році, всі понесені витрати на вказані об’єкти передати відповідним балансоутримувачам.
5) Всі понесені витрати на об’єкти, реалізація яких здійснювалася у минулих роках за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку та місцевих бюджетів, у разі завершення виконання робіт на таких об’єктах передати відповідним балансоутримувачам.


4. Райдержадміністраціям, рекомендувати міськвиконкомам та об’єднаним територіальним громадам спільно із замовниками (розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів) державного фонду регіонального розвитку:
1) Забезпечити цільове та ефективне використання коштів державного фонду регіонального розвитку згідно з Порядком використання коштів державного фонду регіонального розвитку, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 18.03.2015 № 196.
2) Забезпечити співфінансування з місцевих бюджетів не менше ніж 10 відсотків.


5. Департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства облдержадміністрації щокварталу не пізніше ніж до 15 числа місяця, що настає за звітним періодом, інформувати облдержадміністрацію про стан фінансування об’єктів та освоєння коштів державного фонду регіонального розвитку відповідно до переліку інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що фінансуються у 2017 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.


6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

  

 

Голова адміністрації

І.П. Гундич

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців