Розпорядження № 271 від 19.07.2017 "Про відзначення кращих суб’єктів підприємницької діяльності з нагоди Дня підприємця"

26.07.2017

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

19.07.2017

 

№ 271

Про відзначення кращих суб’єктів підприємницької діяльності з нагоди Дня підприємця

 

 

 

Відповідно до ст. ст. 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання заходів комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва у Житомирській області на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням Житомирської обласної ради від 22.12.2016 № 417, відповідно до Указу Президента України від 05.10.1998 № 1110/98 «Про День підприємця» та з метою відзначення кращих суб’єктів підприємництва, розповсюдження досвіду їх роботи:

 

1. Організувати та провести 31 серпня 2017 року заходи з відзначення кращих підприємців року.

 

2. Утворити обласний організаційний комітет для відзначення кращих підприємців року та затвердити його склад згідно з додатком 1.

 

3. Затвердити примірний перелік номінацій для відзначення кращих підприємців року згідно з додатком 2.

 

4. Райдержадміністраціям, рекомендувати міськвиконкомам на місцях:

1) Утворити районні, міські організаційні комітети для проведення у районах і містах області конкурсів з визначення кращих підприємців року у затверджених номінаціях.
2) До складу районних, міських організаційних комітетів включити представників громадських організацій, об’єднань підприємців, установ та організацій (за згодою).

3) За результатами проведеної роботи з визначення кращих підприємців надати до 04 серпня 2017 року департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва облдержадміністрації матеріали, оформлені протокольним рішенням районного, міського оргкомітету.

4) Забезпечити висвітлення у місцевих засобах масової інформації, на офіційних веб-сайтах матеріалів про визначення кращих підприємців року.

 

5. Департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва облдержадміністрації (Шатило О.А.):

  • розробити примірну інформаційну форму з показниками для визначення кращих суб’єктів підприємництва району, міста та направити її райдержадміністраціям, міськвиконкомам;
  • узагальнити матеріали, надані райдержадміністраціями, міськвиконкомами щодо визначення кращих підприємців року, з урахуванням інформації щодо розвитку підприємництва в області, та до 18 серпня 2017 року подати їх на розгляд обласного організаційного комітету;
  • розробити кошторис витрат на відзначення кращих підприємців року. Здійснити оплату необхідних видатків за рахунок коштів комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва у Житомирській області на 2017-2020 роки;
  • поінформувати до 30 вересня 2017 року облдержадміністрацію про хід виконання даного розпорядження.

 

6. Управлінню інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (Григор’єва О.М.) висвітлювати у засобах масової інформації та на офіційному веб-сайті облдержадміністрації хід проведення даного заходу.

 

7. Департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва, управлінню інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, філії ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» «Житомирська регіональна дирекція» (Головецький В.М.) (за згодою) опрацювати питання підготовки відеоматеріалів про кращих підприємців року для трансляції на обласному телебаченні до Дня підприємця.

 

8. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

  

 

Голова адміністрації

І.П. Гундич

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців