Розпорядження № 273 від 19.07.2017 "Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок водного фонду, технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок водного фонду...

26.07.2017

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

19.07.2017

 

№ 273

Про  надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок водного фонду, технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок водного фонду в натурі (на місцевості), укладання договору оренди водного об’єкта у комплексі із земельною ділянкою

 

 

 

Відповідно до статей 17, 93, 122, 123, 124, 134, 186-1 Земельного кодексу України, положень законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про аквакультуру», «Про землеустрій», статті 51 Водного кодексу України, наказу Міністерства екології та природних ресурсів України від 18.03.2013 № 99 «Про затвердження Порядку розроблення паспорта водного об’єкта», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18.05.2013 за № 775/23307, протоколу комісії по розгляду звернень підприємств, організацій, установ і громадян щодо надання в користування земельних ділянок та водних об’єктів від 22.06.2017 № 11:


1. Надати підприємствам, фізичним особам, фізичним особам-підприємцям дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок водного фонду державної власності за переліком згідно з додатком.


2. Надати ТОВ «Свободна енергія» дозвіл на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок орієнтовною площею 0,25 га в оренду із зміною цільового призначення в землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів (альтернативної енергетики) енергогенеруючих підприємств, установ і організацій, які розташовані за межами населеного пункту с. Слобода на території Шоломківської сільської ради Овруцького району Житомирської області.


3. Надати фізичній особі Пащуку Денису Степановичу дозвіл на розроблення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки водного фонду та водного об’єкту в натурі (на місцевості) загальною площею 10,8066 га, яка розташована на території Глибочанської сільської ради Житомирського району Житомирської області для рибогосподарських потреб.


4. Управлінню екології та природних ресурсів облдержадміністрації укласти з ТОВ «Рибацький хутір» договір оренди водного об’єкту у комплексі із земельною ділянкою загальною площею 19,6211 га земель водного фонду державної власності (кадастровий номер 1823486800:09:000:0166), яка розташована за межами населеного пункту на території Пиріжківської сільської ради Малинського району Житомирської області для рибогосподарських потреб (код класифікатора видів цільового призначення земель – 10.07), терміном на 10 років, встановивши розмір орендної плати за використання земельної ділянки у розмірі 8 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.


5. ТОВ «Рибацький хутір» провести державну реєстрацію права користування на умовах оренди земельною ділянкою в установленому законом порядку.


6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Ясюнецького О.О.

  

 

Голова адміністрації

І.П. Гундич

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців