Розпорядження № 28 від 01.02.2017 "Про затвердження нового складу обласної координаційної ради з питань залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги"

2.02.2017

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

01.02.2017

 

№ 28

Про затвердження нового складу обласної координаційної ради з питань залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги

 

 

 

Відповідно до ст. 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та у зв’язку з кадровими змінами у складі керівництва обласної державної адміністрації та її структурних підрозділів, вибуттям окремих членів координаційної ради з питань залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги, утвореної розпорядженням голови облдержадміністрації від 02.04.2009 № 104:


1. Затвердити персональний склад обласної координаційної ради з питань залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги у новій редакції, що додається.


2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 01.07.2015 № 203 «Про затвердження нового складу обласної координаційної ради з питань залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги»

 

 

 

Голова адміністрації

І.П. Гундич

 

 

Завантажити розпорядження

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

До уваги переселенців

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців