Розпорядження № 289 від 25.07.2017 "Про регіональне замовлення на підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації фахівців освіти, охорони здоров’я, культури і мистецтв...

7.08.2017

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

25.07.2017

 

№ 289

Про регіональне замовлення на підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації фахівців освіти, охорони здоров’я, культури і мистецтв, підвищення кваліфікації фахівців державного управління та підготовку робітничих кадрів (фахівців) у 2017 році

 

 

 

Відповідно до статей 6, 41 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, підпунктів в, г пункту 2 статті 90, підпункту е пункту 2 статті 89 Бюджетного кодексу України, розпорядження голови облдержадміністрації від 28.02.2017 №70 „Про затвердження Порядку формування регіонального замовлення на підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації фахівців освіти, охорони здоров’я, культури і мистецтв, підвищення кваліфікації фахівців державного управління та підготовку робітничих кадрів (фахівців) для регіональних потреб” та рішення обласної ради від 22.12.2016 № 428 „Про обласний бюджет на 2017 рік”:


1. Затвердити обсяги регіонального замовлення на підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації фахівців освіти, охорони здоров’я, культури і мистецтв, підвищення кваліфікації фахівців державного управління та підготовку робітничих кадрів (фахівців) за рахунок обласного бюджету у 2017 році згідно з додатком 1.


2. Затвердити перелік регіональних замовників на підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації фахівців освіти, охорони здоров’я, культури і мистецтв, підвищення кваліфікації фахівців державного управління та підготовку робітничих кадрів (фахівців) за рахунок обласного бюджету у 2017 році згідно з додатком 2.


3. Затвердити обсяги регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів за рахунок бюджету міста Житомира у 2017 році згідно з додатком 3.


4. Управлінням облдержадміністрації: освіти і науки; охорони здоров’я, культури довести регіональне замовлення до вищих навчальних закладів комунальної власності та професійно-технічних закладів області.


5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Лагуту Я.М.

 

 

Голова адміністрації

І.П. Гундич

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців