Розпорядження № 292 від 27.07.2017 "Про утворення робочої групи з вивчення питання про розпорядження земельними ділянками сільськогосподарського призначення"

3.08.2017

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

27.07.2017

 

№ 292

Про утворення робочої групи з вивчення питання про розпорядження земельними ділянками сільськогосподарського призначення

 

 

 

Відповідно до статей 6, 13, 16, 21, 25, 28, частин 3, 4 ст. 31, п. 9 ч. 1 ст. 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Указу Президента України від 05.11.1996 №1035/96 «Про заходи щодо підвищення ефективності роботи і відповідальності територіальних підрозділів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади та забезпечення їх взаємодії з Радою міністрів Автономної Республіки Крим та місцевими державними адміністраціями» та з метою вивчення питання про розпорядження земельними ділянками сільськогосподарського призначення:


1. Утворити робочу групу з вивчення питання про розпорядження земельними ділянками сільськогосподарського призначення і затвердити її склад згідно з додатком.


2. Робочій групі вивчити питання щодо раціонального розпорядження земельними ділянками сільськогосподарського призначення головним управлінням Держгеокадастру у Житомирській області та про результати проведеної роботи поінформувати облдержадміністрацію до 14.08.2017.


3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Ясюнецького О.О.

 

 

Голова адміністрації

І.П. Гундич

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців