Розпорядження № 293/72 від 28.07.2017 "Про конкурсну комісію з відбору бізнес-проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва"

3.08.2017

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА

ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

ЖИТОМИРСЬКА

ОБЛАСНА РАДА

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради 

 

28.07.2017

 

№ 293/72

Про конкурсну комісію з відбору бізнес-проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва

 

 

 

Відповідно до статей 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою організації роботи з проведення конкурсного відбору бізнес-проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва відповідно до Порядку часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації бізнес-проектів, затвердженого рішенням обласної ради від 27.07.2017 № 757 «Про внесення змін у рішення обласної ради від 06.04.2017 № 555»:

 

1. Утворити конкурсну комісію з відбору бізнес-проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва та затвердити її склад згідно з додатком.

 

2. Конкурсній комісії з відбору бізнес-проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва у своїй роботі керуватись Порядком часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації бізнес-проектів, затвердженим рішенням обласної ради від 27.07.2017 №757 «Про внесення змін у рішення обласної ради від 06.04.2017 № 555» та цим розпорядженням.

 

3. Члени конкурсної комісії оцінюють подані бізнес – проекти за формою 1 (додається).

 

4. Після оцінювання бізнес – проектів департамент економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва облдержадміністрації підсумовує отримані бали згідно з поданою членами конкурсної комісії формою 1 та вносить інформацію до форм 2, 3 (додаються).

 

5. Результати оцінювання по кожному бізнес-проекту оприлюднюються на засіданні конкурсної комісії, якою приймається рішення щодо визначення суб’єктів підприємництва, яким буде надано фінансову підтримку шляхом часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, що надаються банківськими установами на реалізацію бізнес – проектів (далі – компенсація). Кількість бізнес – проектів, на реалізацію яких може бути надана компенсація за результатами конкурсу, обмежується обсягом фінансування по даному заходу Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва у Житомирській області на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 22.12.16 № 417.

 

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Ясюнецького О.О. та заступника голови обласної ради Вілівчука М.О.

 

 

Голова обласної

державної адміністрації

 

Голова обласної ради

     
І.П. Гундич   В.В. Ширма

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців