Розпорядження № 296/74 від 06.09.2016 "Про затвердження нового складу регіональної робочої групи з розроблення перспективного плану формування територіальних громад Житомирської області"

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА

ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

ЖИТОМИРСЬКА

ОБЛАСНА РАДА

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради

 

 

06.09.2016

 

№ 296/74

Про затвердження нового складу регіональної робочої групи з розроблення перспективного плану формування територіальних громад Житомирської області

 

 

 

Відповідно до статті 6, пункту 9 статті 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», пункту 7 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 5, 11 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», пункту 6 розпорядження Кабінету Міністрів України від 18 червня 2014 р. №591-р «Про затвердження плану заходів щодо реалізації Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні» та у зв’язку з кадровими змінами:

 

1. Затвердити новий склад регіональної робочої групи з розроблення перспективного плану формування територіальних громад Житомирської області, утвореної розпорядженням голови облдержадміністрації та голови обласної ради від 09.04.2015 №115/13, згідно з додатком.

 

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації та голови обласної ради від 18.02.2016 №44/11 «Про затвердження нового складу регіональної робочої групи з розроблення перспективного плану формування територіальних громад Житомирської області».

 

 

Т.в.о. голови адміністрації

 

Голова обласної ради

     
І. П. Гундич   А.В. Лабунська

 

 

Завантажити розпорядження 

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців