Розпорядження № 297 від 03.08.2017 "Про зміну назви Центру соціально-психологічної реабілітації населення та його інформування з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та затвердження Положення про нього у новій редакції"

7.08.2017

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

03.08.2017

 

№ 297

Про зміну назви Центру соціально-психологічної реабілітації населення та його інформування з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та затвердження Положення про нього у новій редакції

 

 

 

Відповідно до законів України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», «Про управління об’єктами державної власності», «Про місцеві державні адміністрації», розпоряджень Кабінету Міністрів України від 13 листопада 1999 року № 1244-р, від 10 вересня 2014 року № 1007-р «Про передачу цілісних майнових комплексів державних організацій до сфери управління Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції», постанови Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 року № 149 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо надання соціальної та психологічної допомоги центрами соціально-психологічної реабілітації населення»:

 

1. Змінити назву Центру соціально-психологічної реабілітації населення та його інформування з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи (код ЄДРПОУ 30912949, юридична адреса: вул. Пролетарська, буд.3, м.Коростень, Житомирська область, 11500) на Центр соціально-психологічної реабілітації населення у м. Коростені.

 

2. Затвердити Положення про Центр соціально-психологічної реабілітації населення у м.Коростені (код ЄДРПОУ 30912949), в новій редакції, що додається.

 

3. Директору Центру соціально-психологічної реабілітації населення у м. Коростені Вигівському С.М. у двотижневий строк здійснити організаційно-правові заходи, необхідні для державної реєстрації Положення у порядку, встановленому чинним законодавством України.


4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Житомирської обласної державної адміністрації від 08 квітня 2015 року № 111 «Про затвердження Положення про Центр соціально-психологічної реабілітації населення та його інформування з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи».


5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Лагуту Я.М.

 

 

Голова адміністрації

І.П. Гундич

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців