Розпорядження № 297 від 14.09.2015 "Про перелік інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що фінансуються у 2015 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку"

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

14.09.2015

 

№ 297

Про перелік інвестиційних програм
та проектів регіонального розвитку,
що фінансуються у 2015 році
за рахунок коштів державного
фонду регіонального розвитку

 

 

 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.03.2015 № 195 «Питання використання у 2015 році коштів державного фонду регіонального розвитку», розпорядження Кабінету Міністрів України від 30.07.2015 № 824-р «Про внесення змін до переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2015 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, у тому числі тих, що фінансуються з метою погашення кредиторської заборгованості, зареєстрованої органами Державної казначейської служби станом на 1 січня 2015 року» та згідно із ст. ст. 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

 

1. Визначити замовників (розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів) із реалізації інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що фінансуються у 2015 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, згідно з додатком.

 

2. Департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства облдержадміністрації довести показники до замовників (розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів) державного фонду регіонального розвитку.

 

3. Доручити департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства облдержадміністрації здійснювати технічний нагляд за виконанням робіт на об’єктах будівництва.


4. Райдержадміністраціям, рекомендувати міськвиконкомам спільно із замовниками (розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів) державного фонду регіонального розвитку:

1) Забезпечити цільове та ефективне використання коштів державного фонду регіонального розвитку згідно з Порядком використання коштів державного фонду регіонального розвитку, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 18.03.2015 № 195.

2) Забезпечити співфінансування з місцевих бюджетів не менше ніж 10 відсотків.

3) Щомісяця до 5 числа наступного періоду надавати департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства облдержадміністрації звіти про виконання робіт та використання коштів у розрізі об’єктів.

 

5. Департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства облдержадміністрації щокварталу не пізніше ніж до 15 числа місяця, що настає за звітним періодом, інформувати облдержадміністрацію про стан фінансування об’єктів та освоєння коштів державного фонду регіонального розвитку відповідно до переліку інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що фінансуються у 2015 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

 

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови обласної державної адміністрації Дмитренка Г.В.

 

 

Голова адміністрації С.О. Машковський
   
   
 

Додаток
до розпорядження голови
облдержадміністрації
14.09.2015 № 297

  

 

ПЕРЕЛІК
інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що
фінансуються у 2015 році за рахунок коштів державного фонду
регіонального розвитку

(тис.гривень)

Найменування об’єкта та його місцезнаходження

Передбачено обсяг фінансування

Замовник із будівництва (розпорядник (одержувач) бюджетних коштів

1

2

3

Усього

27142,520

 

у т.ч.:

 

 

Дошкільний навчальний заклад № 58 по вул. Крошенській, 126, м.Житомир – реконструкція приміщень

15430,614

Житомирська міська рада

Дошкільний навчальний заклад № 32 по вул. Якубовського, 10, м.Житомир – реконструкція приміщень

11711,906

Житомирська міська рада

 

 

 

Перший заступник
голови адміністрації

Г.В.Дмитренко

 

 

  Завантажити розпорядження

 

 

 

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців