Розпорядження № 30 від 10.02.2016 "Про внесення змін та доповнень до Положення про Центр по організації, координації та фінансуванню оздоровлення потерпілого внаслідок Чорнобильської аварії населення області"

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

10.02.2016

 

№ 30

Про внесення змін та доповнень до Положення про Центр по організації, координації та фінансуванню оздоровлення потерпілого внаслідок Чорнобильської аварії населення області

 

 

 

Відповідно до статей 6, 13, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», пункту 6 статті 22 Бюджетного кодексу України, Порядку організації оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.03.2013 № 261, наказу Міністерства фінансів України від 24.12.2012 № 1407 «Про затвердження Порядку казначейського обслуговування державного бюджету за витратами» та з метою упорядкування мережі розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та забезпечення належної організації оздоровлення населення області, яке постраждало внаслідок Чорнобильської катастрофи, внести зміни та доповнення до Положення про Центр по організації, координації та фінансуванню оздоровлення потерпілого внаслідок Чорнобильської аварії населення області, затвердженого розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 23 лютого 2004 року № 41 (із змінами та доповненнями):


1. Викласти абзац перший розділу ІІ Мета і Завдання Центру Положення у новій редакції:
«Забезпечує реалізацію державної політики у сфері санаторно-курортного лікування та відпочинку громадян області, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, відповідно до вимог чинного законодавства.».


2. Доповнити розділ ІІ Положення пунктами 7-11:
«7. Розпорядження бюджетними коштами, які виділяються на організацію санаторно-курортного лікування постраждалого внаслідок Чорнобильської аварії населення області.
8. Роботу щодо проведення, відповідно до Закону України «Про здійснення державних закупівель», конкурсних торгів із закупівлі послуг санаторно-
2
курортного лікування та відпочинку постраждалого внаслідок Чорнобильської катастрофи населення, яке проживає на території області.
9. Використання путівок на санаторно-курортне лікування відповідно до графіків заїздів осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, у тому числі дітей, дотримуючись кількості, термінів заїздів та профілів лікування.
10. Направлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, до санаторно-курортних закладів згідно з графіками заїздів, доведеними санаторно-оздоровчими закладами, дотримуючись кількості виділених путівок, термінів заїздів та профілів лікування.
11. Цільове використання коштів державного бюджету, призначених для оплати послуг закладів, підприємств, установ та організацій на санаторно-курортне лікування постраждалих громадян».


3. Абзац четвертий розділу ІІІ Структура та штатна чисельність Центру викласти в новій редакції:
До штату постійних працівників Центру входять спеціалісти, які виконують функції організації оздоровлення в цілому по області. Чисельність постійних працівників Центру складає 5 чоловік.

 

 

Голова адміністрації

С.О. Машковський

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців