Розпорядження № 32 від 30.01.2018 "Про укладання договору оренди водного об’єкта в комплексі із земельною ділянкою державної власності, надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки водного фонду..."

2.02.2018

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

30.01.2018

 

№ 32

Про укладання  договору оренди водного об’єкта в комплексі із земельною ділянкою державної власності,  надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки водного фонду, надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки водного фонду

 

 

 

Відповідно до статей 17, 93, 122, 123, 124, 134, 186-1 Земельного кодексу України, законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про аквакультуру», «Про землеустрій», статті 51 Водного кодексу України, наказу Міністерства екології та природних ресурсів України від 18.03.2013 № 99 «Про затвердження Порядку розроблення паспорта водного об’єкта», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18.05.2013 за № 775/23307 та протоколів комісії по розгляду звернень підприємств, організацій, установ і громадян щодо надання в користування земельних ділянок та водних об’єктів від 30.11.2017 № 15 та від 22.12.2017 № 16

 

1. Управлінню екології та природних ресурсів облдержадміністрації укласти з суб’єктами господарювання договори оренди водних об’єктів в комплексі із земельними ділянками державної власності згідно з додатком 1.

 

2. Надати дозвіл суб’єктам господарювання на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельних ділянок водного фонду на дві окремі земельні ділянки згідно з додатком 2.

 

3. Надати дозвіл суб’єкту господарювання на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки водного фонду із подальшою передачею в оренду згідно з додатком 3.

 

4. Ружинській районній державній адміністрації, у разі потреби, зареєструвати право власності на земельну ділянку водного фонду за державою в особі Житомирської обласної державної адміністрації та підписувати усі необхідні документи, у тому числі заяви для проведення державної реєстрації земельної ділянки водного фонду.

 

5. Рекомендувати ФОП Никитенку Василю Григоровичу, ФГ «Вдала рибалка» зареєструвати право користування на умовах оренди земельною ділянкою водного фонду в установленому законом порядку.


6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Ясюнецького О.О.

 

 

Голова адміністрації

І.П. Гундич

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців