Розпорядження № 325 від 17.08.2017 "Про розроблення проекту програми економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2018 рік"

19.08.2017

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

17.08.2017

 

№ 325

Про розроблення проекту програми економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2018 рік

 

 

 

Відповідно до пункту 1 статті 17 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 11 Закону України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», з метою своєчасного та якісного розроблення проекту програми економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2018 рік:

 

1. Утворити робочу групу з розроблення проекту програми економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2018 рік (далі – робоча група) та затвердити її склад згідно з додатком.


2. Надати право керівникам робочої групи залучати до розроблення проекту програми фахівців підприємств, організацій і установ за згодою їх керівництва.


3. Департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва облдержадміністрації у тижневий термін розробити рекомендації і перелік форм основних показників з підготовки розділів проекту програми та довести їх до виконавців.


4. Рекомендувати головному управлінню статистики у Житомирській області забезпечити надання необхідної статистичної інформації на запити розробників проекту програми.


5. Структурним підрозділам облдержадміністрації, райдержадмі-ністраціям, рекомендувати територіальним органам міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, міськвиконкомам на основі прогнозних показників економічного і соціального розвитку області, районів і міст на 2018 рік підготувати відповідні пропозиції до розділів проекту програми підпорядкованих галузей, сфер діяльності, районів і міст та подати їх департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва облдержадміністрації до 20 вересня 2017 року.


6. Департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва облдержадміністрації:


1) Опрацювати подані матеріали та на їх основі до 30 листопада 2017 року розробити проект програми економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2018 рік.


2) Забезпечити обговорення проекту програми на засіданні робочої групи з громадськими організаціями та науковими установами області.


7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови-керівника апарату облдержадміністрації Ясюнецького О.О.

 

 

Голова адміністрації

І.П. Гундич

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців