Розпорядження № 327 від 30.09.2016 "Про стан реалізації інвестиційних програм і проектів за кошти ДФРР, у поточному році та підготовку інвестиційних проектів на 2017 рік"

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

30.09.2016

 

№ 327

Про стан реалізації інвестиційних програм і проектів за кошти ДФРР, у поточному році та підготовку інвестиційних проектів на 2017 рік

 

 

 

У поточному році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку в області реалізується 38 інвестиційних проектів на суму 109,6 млн.грн.

 

За станом на 20 вересня з державного фонду регіонального розвитку в область надійшло майже 33,0 млн.грн., що на 5,5 млн.грн. менше від запланованого обсягу. Використано 23,7 млн.грн. або 72% від суми, спрямованої на рахунки замовників.

 

З метою забезпечення ефективного використання коштів державного фонду регіонального розвитку, введення об’єктів в експлуатацію та за рішенням колегії обласної державної адміністрації від 20.09.2016:

 

1. Замовникам (розпорядникам (одержувачам) бюджетних коштів) державного фонду регіонального розвитку
1) Забезпечити цільове та ефективне використання коштів державного фонду регіонального розвитку згідно з Порядком, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 18.03.2015 № 196.
2) Здійснювати постійний супровід результативності реалізації проектів із розміщенням матеріалів фотофіксації на офіційному веб-сайті Мінрегіону.
3) У разі завершення реалізації проектів, які передбачають будівництво, забезпечити своєчасне введення їх в експлуатацію згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року №461 «Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів».

 

2. З метою своєчасного та максимального освоєння коштів Фонду рекомендувати регіональній комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, вчасно вносити зміни до узагальненого переліку об’єктів області.

 

3. Головам райдержадміністрацій, рекомендувати міським головам та головам об’єднаних територіальних громад:
1) Утворити робочі групи з питань моніторингу та контролю за реалізацією інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що фінансуються у 2016 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.
2) Питання щодо цільового, ефективного та своєчасного використання коштів державного фонду регіонального розвитку взяти під особистий контроль.

 

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

Т.в.о. голови адміністрації

І.П. Гундич

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців