Розпорядження № 328/84 від 21.08.2017 "Про затвердження нового складу обласної комісії для надання і використання спеціальної бюджетної дотації з обласного бюджету, що спрямовується сільськогосподарським підприємствам на вирощування льону"

23.08.2017

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА

ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

ЖИТОМИРСЬКА

ОБЛАСНА РАДА

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради 

 

21.08.2017

 

№ 328/84

Про затвердження нового складу обласної комісії для надання і використання спеціальної бюджетної дотації з обласного бюджету, що спрямовується сільськогосподарським підприємствам на вирощування льону

 

 

 

Відповідно до ст.ст. 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст. 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядку надання і використання спеціальної бюджетної дотації з обласного бюджету, що спрямовується сільськогосподарським підприємствам на вирощування льону, затвердженого рішенням обласної ради від 21 липня 2016 року № 349, (із змінами, внесеними рішенням обласної ради від 06.04.2017 № 560) та у зв’язку з кадровими змінами:


1. Затвердити новий склад обласної комісії для надання і використання спеціальної бюджетної дотації з обласного бюджету, що спрямовується сільськогосподарським підприємствам на вирощування льону, утвореної розпорядженням голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради від 05.08.2016 № 257/62 згідно з додатком.


2. Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради від 23.12.2016 № 443/114 ,,Про затвердження нового складу обласної комісії для надання і використання спеціальної бюджетної дотації з обласного бюджету, що спрямовується сільськогосподарським підприємствам на вирощування льону”, від 07.07.2017 № 258/64 ,,Про внесення змін до складу обласної комісії для надання і використання спеціальної бюджетної дотації з обласного бюджету, що спрямовується сільськогосподарським підприємствам на вирощування льону”.

 

 

Голова обласної

державної адміністрації

 

Перший заступник

голови обласної ради

     
І.П. Гундич   С.М.Крамаренко

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців