Розпорядження № 334 від 06.10.2016 "Про утворення робочої групи з підготовки та розгляду пропозицій до проекту комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва у Житомирській області на 2017-2020 роки"

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

06.10.2016

 

№ 334

Про утворення робочої групи з підготовки та розгляду пропозицій до проекту комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва у Житомирській області на  2017-2020 роки

 

 

 

З метою реалізації на регіональному рівні державної політики з підтримки малого і середнього підприємництва та відповідно до статті 9 Закону України «Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні», ст. ст. 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

 

1. Утворити робочу групу з підготовки та розгляду пропозицій до проекту комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва у Житомирській області на 2017-2020 роки (далі - Програма) та затвердити її склад згідно з додатком.

 

2. Затвердити план підготовки проекту комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва у Житомирській області на 2017-2020 роки (додається).

 

3. Департаментам, управлінням облдержадміністрації, райдержадмі-ністраціям, рекомендувати територіальним представництвам центральних органів виконавчої влади, міськвиконкомам, громадським організаціям та об’єднанням підприємців подати до 12 жовтня 2016 року пропозиції до проекту Програми департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва облдержадміністрації.

 

4. Департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва облдержадміністрації опрацювати подані пропозиції, розробити проект Програми та забезпечити його обговорення з громадськими організаціями, об’єднаннями підприємців, науковцями області.


5. Райдержадміністраціям, рекомендувати міськвиконкомам забезпечити до 1 грудня 2016 року розроблення місцевих програм розвитку малого і середнього підприємництва на 2017-2020 роки відповідно до Методичних рекомендацій, затверджених наказом Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва від 18.09.2012 № 44, та поінформувати про проведену роботу департамент економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва облдержадміністрації.

 

6. Департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва облдержадміністрації до 15.01.2017 інформувати облдержадміністрацію про виконання даного розпорядження.

 

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

 

Т.в.о. голови адміністрації

І.П. Гундич

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців