Розпорядження № 334 від 23.08.2017 "Про внесення змін до обласного бюджету на 2017 рік"

31.08.2017

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

23.08.2017

 

№ 334

Про внесення змін до обласного бюджету на 2017 рік

 

 

 

Відповідно до статей 6, 13, 18 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, статей 31, 35 Закону України „Про Державний бюджет України на 2017 рік” (зі змінами), постанови Кабінету Міністрів України від 18 травня 2017 року № 332 „Про затвердження Порядку та умов надання у 2017 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення різниці між фактичною вартістю теплової енергії, послуг з централізованого опалення, постачання гарячої води, централізованого водопостачання та водовідведення, постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню та/або іншим підприємствам теплопостачання, централізованого питного водопостачання та водовідведення, які надають населенню такі послуги, та тарифами, що затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядування”, пункту 14 рішення обласної ради від 22 грудня 2016 року № 428 „Про обласний бюджет на 2017 рік”, з метою забезпечення ефективного використання субвенцій з державного бюджету:


1. Внести такі зміни до загального фонду обласного бюджету на 2017 рік:


1) Зменшити доходи по ККДБ 41035800 „Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною", оплату послуг із здійснення патронату над дитиною та виплату соціальної допомоги на утримання дитини в сім'ї патронатного вихователя ” на суму 3279,6 тис. грн.;

 

2) Зменшити видатки по КПКВКМБ 7518480 „Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною", оплату послуг із здійснення патронату над дитиною та виплату соціальної допомоги на утримання дитини в сім'ї патронатного вихователя” (головний розпорядник коштів – департамент фінансів Житомирської обласної державної адміністрації), по КЕКВ 2620 „Поточні трансферти органам державного управління інших рівнів” на суму 3279,6 тис. грн.


2. Внести зміни до показників міжбюджетних трансфертів з обласного бюджету місцевим/державному бюджетам на 2017 рік згідно з додатком.


3. Розпорядження голови облдержадміністрації внести на розгляд та затвердження обласної ради.


4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

 

Голова адміністрації

І.П. Гундич

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців