Розпорядження № 339 від 30.08.2017 "Про поновлення (укладання) договорів оренди водних об’єктів у комплексі із земельними ділянками, надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок водного фонду"

1.09.2017

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

30.08.2017

 

№ 339

Про поновлення (укладання) договорів оренди водних об’єктів  у комплексі із земельними ділянками, надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок водного фонду

 

 

 

Відповідно до статей 17, 93, 122, 123, 124, 134, 186-1 Земельного кодексу України, положень законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про аквакультуру», «Про землеустрій», статті 51 Водного кодексу України, наказу Міністерства екології та природних ресурсів України від 18.03.2013 №99 «Про затвердження Порядку розроблення паспорта водного об’єкта», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18.05.2013 за №775/23307 та протоколів комісії по розгляду звернень підприємств, організацій, установ і громадян щодо надання в користування земельних ділянок та водних об’єктів від 27.05.2017 № 9, від 16.08.2017 № 12:


1. Управлінню екології та природних ресурсів облдержадміністрації поновити (укласти) з фізичною особою, фізичною особою-підприємцем, підприємством договори оренди водних об’єктів у комплексі із земельними ділянками державної власності згідно з додатком 1.


2. Погодити фізичній особі та громадській організації поновлення договорів оренди водних об’єктів у комплексі із земельними ділянками водного фонду згідно з додатком 2.


3. Надати підприємствам та фізичній особі дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок водного фонду державної власності згідно з додатком 3.


4.Управлінню екології та природних ресурсів облдержадміністрації укласти з фізичною особою Євдощук С.О., громадською організацією «Спілкою ветеранів Афганістану» договори на виконання робіт з розроблення паспорта водного об’єкта.

 

5. Андрушівській, Бердичівській та Житомирській районним державним адміністраціям, у разі потреби, зареєструвати право власності на земельні ділянки водного фонду, що зазначені у додатку 1 за державою в особі Житомирської обласної державної адміністрації та підписувати усі необхідні документи, у тому числі заяви для проведення державної реєстрації земельних ділянок водного фонду.


6. Рекомендувати фізичній особі Меричанському Василю Васильовичу, фізичній особі-підприємцю Ткачуку Василю Івановичу та ПАТ «Житомирський комбінат силікатних виробів» провести державну реєстрацію права користування на умовах оренди земельними ділянками водного фонду в установленому законом порядку.


7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Ясюнецького О.О.

  

 

Голова адміністрації

І.П. Гундич

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців