Розпорядження № 344 від 31.08.2017 "Про реалізацію повноваження у сфері розпорядження землями"

1.09.2017

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

31.08.2017

 

№ 344

Про реалізацію повноваження у сфері розпорядження землями

 

 

 

За результатами розгляду клопотання Державної інспекції сільського господарства в Житомирській області від 18.08.2016 № 01/669, інформації наданої Коростенською районною державною адміністрацією та керуючись пунктом 3 статті 16, пунктом 1 статті 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», пунктом 1 ст. 20, статті 84, пунктами а), в), ж) статті 91, пунктами а), г) ч. 1 ст. 96; пунктами г), ґ) ст. 141, пунктами а), б) ст. 143, ст. 144 Земельного кодексу України, Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», Закону України «Про управління об'єктами державної власності»

 

1. Припинити дочірньому підприємству «Коростенський лісгосп АПК» право постійного користування земельними ділянками, що знаходяться на території Горщиківської сільської ради Коростенського району за переліком згідно з додатком.


2. Коростенській державній адміністрації організувати проведення робіт з інвентаризації порушених земель на території Горщиківської сільської ради з метою формування земельних ділянок та їх віднесення до відповідної категорії.


3. Визначити виконавця робіт з проведення рекультивації земель та поліпшення угідь, з розробкою відповідного робочого проекту.


4. Юридичному відділу апарату облдержадміністрації зареєструвати право власності держави в особі Житомирської облдержадміністрації на земельні ділянки за переліком згідно з додатком.


5. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

 

Голова адміністрації

І.П. Гундич

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців