Розпорядження № 348 від 12.10.2015 "Про приписку до призовних дільниць громадян України 1999 року народження у січні-березні 2016 року та медичний огляд юнаків 2000-2001 років народження"

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

12.10.2015

 

№ 348

Про приписку до призовних дільниць
громадян України 1999 року
народження у січні – березні 2016 року
та медичний огляд юнаків 2000-2001 років
народження

 

 

 

Відповідно до статті 14 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» та пункту 17 постанови Кабінету Міністрів України від 21 березня 2002 року № 352 «Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом»:

 

1. Районним державним адміністраціям та рекомендувати виконавчим комітетам міських рад:
1) Організувати проведення приписки громадян України 1999 року народження до призовних дільниць в січні – березні 2016 року.
2) На час проведення приписки виділити військовим комісаріатам обладнані приміщення (призовні дільниці) для забезпечення роботи медичного персоналу та проведення виховної роботи з юнаками, необхідну кількість технічних працівників і транспорт.


2. Управлінню охорони здоров'я облдержадміністрації:
1) На час приписки громадян України до призовних дільниць направити кваліфікованих лікарів для здійснення медичного огляду, забезпечити призовні дільниці необхідним обладнанням та медикаментами.
2) До 16 грудня 2015 року на осіб, що підлягають приписці, надіслати у військові комісаріати амбулаторні картки (форма №25) із вкладками (форма №025/1-У) та списки на осіб, що знаходяться на обліку в психоневрологічному, шкірно-венеричному, протитуберкульозному та наркологічному диспансерах.
3) З першого дня приписки організувати оздоровлення призовників, для чого передбачити у кожній лікарні необхідну кількість ліжок для стаціонарного обстеження та лікування.
4) У січні – березні 2016 року комісії з питань приписки провести поглиблений медичний огляд юнаків 2002 року народження на базі районних та міських призовних дільниць.
5) Протягом вересня – грудня 2015 року провести в містах та районах області диспансерне обстеження юнаків 2000-2001 років народження і встановити контроль за якістю проведення диспансеризації.


3. Рекомендувати управлінню Міністерства внутрішніх справ України в Житомирській області забезпечити надання до 16 грудня 2015 року у військові комісаріати області інформацію щодо перебування на обліку у відділенні кримінальної міліції у справах неповнолітніх юнаків, яким у 2016 році виповнюється 17 років.


4. Рекомендувати Житомирському обласному військовому комісаріату до 1 грудня 2016 року надати узагальнену інформацію обласній державній адміністрації про виконання цього розпорядження.


5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Лагуту Я.М.

  

 

Голова адміністрації С.О. Машковський

 

  

  Завантажити розпорядження

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців