Розпорядження № 35 від 16.02.2016 "Про надання земельних ділянок, поновлення договорів оренди землі, продаж земельних ділянок, припинення права постійного користування земельними ділянками, припинення дії договорів оренди землі...

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

16.02.2016

 

№ 35

Про надання  земельних ділянок, поновлення договорів оренди землі, продаж земельних ділянок, припинення права постійного користування земельними ділянками, припинення дії договорів оренди землі, затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, надання дозволів на розроблення проектів землеустрою, технічної документації із землеустрою, проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок, надання згоди на поділ земельних ділянок, передачу в суборенду та укладання додаткової угоди

 

 

 

Розглянувши проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічну документацію із землеустрою, матеріали щодо поновлення договорів оренди землі, продажу земельних ділянок, припинення права користування земельними ділянками, припинення дії договорів оренди землі, надання дозволів на розроблення проектів землеустрою, технічної документації із землеустрою, проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок, надання згоди на поділ земельних ділянок, передачу в суборенду та укладання додаткової угоди, керуючись статтями 17, 79-1, 92, 122, 123, 124, 134, 141, 186, 186-1 Земельного кодексу України, відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про землеустрій», «Про оцінку землі», «Про оренду землі», відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 22.04.2009 № 381 «Про затвердження Порядку здійснення розрахунків з розстроченням платежу за придбання земельної ділянки державної та комунальної власності», від 17.10.2012 № 1051 «Про затвердження Порядку ведення Державного земельного кадастру», протоколу комісії по розгляду звернень підприємств, організацій, установ і громадян щодо надання в користування земельних ділянок та водних об’єктів від 25.01.2016 № 1:

 

1. Затвердити проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок державної власності та умови надання, надати в оренду підприємствам, фізичним особам-підприємцям та громадянам земельні ділянки за переліком згідно з додатком 1.


2. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок державної власності в натурі на місцевості без зміни їх цільового призначення, надати в оренду підприємствам земельні ділянки згідно з додатком 2.


3. У зв’язку з відчуженням права власності на будівлі та споруди припинити дію договору оренди земельної ділянки, укладеного з малим приватним підприємством «Сейко» від 14.08.2013 (кадастровий номер 1822510100:17:000:0004) площею 0,7000 га в межах Коростишівської міської ради Коростишівського району та надати її в оренду терміном на 10 років для рекреаційного призначення Моргуновій Надії Стефанівні. У зв’язку з цим органам виконавчої влади з питань земельних ресурсів та державної реєстрації внести відповідні зміни.


4. Поновити договори оренди землі підприємствам згідно з додатком 3.

 

5. Продати підприємствам та фізичним особам-підприємцям земельні ділянки несільськогосподарського призначення за переліком згідно з додатком 4.

 

6. Головам районних державних адміністрацій, за місцем розташування земельних ділянок, укласти та поновити в інтересах держави в особі облдержадміністрації договори оренди землі і договори купівлі продажу земельних ділянок з підприємствами, фізичними особами-підприємцями та громадянами, яким надаються в оренду земельні ділянки.


7. Доручити головам райдержадміністрацій представляти інтереси держави в органах державної реєстрації речових прав територіальних управлінь юстиції області з питань державної реєстрації прав на нерухоме майно та інших речових прав у межах, визначених цим розпорядженням.


8. Припинити право постійного користування земельною ділянкою підприємству з іноземними інвестиціями у формі товариства з обмеженою відповідальністю «Житомир-Петрол» площею 0,4706 га (державний акт I-ЖТ № 001916 від 12.04.2000) для розміщення та експлуатації будівель та споруд додаткових транспортних послуг та додаткових операцій в межах Малинівської сільської ради Малинського району. У зв’язку з цим органам виконавчої влади з питань земельних ресурсів та державної реєстрації внести відповідні зміни.


9. Припинити право постійного користування земельною ділянкою дочірньому підприємству «Альпіна» площею 52, 23 га (державний акт I-ЖТ № 001629 від 21.09.2000) для виробничих потреб в межах Ушомирської сільської ради Коростенського району. У зв’язку з цим органам виконавчої влади з питань земельних ресурсів та державної реєстрації внести відповідні зміни.


10. Припинити дію договору оренди земельної ділянки, укладеного з товариством з обмеженою відповідальністю «ПрогресГруп» від 21.04.2015 № 2-15 площею 2,7590 га (кадастровий номер 1820880900:01:000:0500) в межах Великонизгірецької сільської ради Бердичівського району для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості. У зв’язку з цим органам виконавчої влади з питань земельних ресурсів та державної реєстрації внести відповідні зміни.


11. Припинити дію договору оренди земельної ділянки, укладеного з товариством з обмеженою відповідальністю «ПрогресГруп» від 21.04.2015 № 3-15 площею 7,0000 га (кадастровий номер 1820880900:01:000:0501) в межах Великонизгірецької сільської ради Бердичівського району для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості. У зв’язку з цим органам виконавчої влади з питань земельних ресурсів та державної реєстрації внести відповідні зміни.


12. Припинити дію договору оренди земельної ділянки, укладеного з підприємством з іноземними інвестиціями у формі товариства з обмеженою відповідальністю «Житомир-Петрол» від 06.05.2008 № 040821400001 площею 0,0811 га (кадастровий номер 1823480800:07:000:0178) в межах Чоповицької селищної ради Малинського району для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій (обслуговування автозаправної станції). У зв’язку з цим органам виконавчої влади з питань земельних ресурсів та державної реєстрації внести відповідні зміни.


13. Припинити дію договору оренди земельної ділянки, укладеного з відкритим акціонерним товариством «Свемон-Центр» від 28.03.2005 № 0405209000 площею 3,6300 га в межах Левківської сільської ради Житомирського району для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості. У зв’язку з цим органам виконавчої влади з питань земельних ресурсів та державної реєстрації внести відповідні зміни.


14. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок організаціям, підприємствам та фізичним особам-підприємцям за переліком згідно з додатком 5.


15. Організаціям, підприємствам та фізичним особам-підприємцям, яким надано дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, замовити проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок у юридичних осіб або фізичних осіб-підприємців, які у відповідності з вимогами законодавства є розробниками документації із землеустрою.


16. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) організаціям, підприємствам та фізичним особам-підприємцям за переліком згідно з додатком 6.


17. Організаціям, підприємствам та фізичним особам-підприємцям, яким надано дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), замовити технічну документацію у юридичних осіб або фізичних осіб-підприємців, які у відповідності з вимогами законодавства є розробниками документації із землеустрою.


18. Надати дозвіл на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення підприємствам та фізичним особам-підприємцям за переліком згідно з додатком 7.


19. Районним державним адміністраціям, за місцем розташування земельних ділянок, укласти з підприємствами та фізичними особами-підприємцями договори про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки і замовити проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок у юридичних осіб або фізичних осіб-підприємців, які у відповідності з вимогами законодавства є розробниками документації із землеустрою.


20. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель організаціям за переліком згідно з додатком 8.


21. Організаціям, яким надано дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель, замовити технічну документацію у юридичних осіб або фізичних осіб-підприємців, які у відповідності з вимогами законодавства є розробниками документації із землеустрою.


22. Надати згоду на передачу в суборенду земельної ділянки, що перебуває в оренді товариства з обмеженою відповідальністю «Укртрансрейл» (договір оренди від 06.06.2012 № 182200004001364) для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій площею 0,0364 га в межах Денишівської сільської ради Житомирського району.


23. Надати згоду на поділ земельної ділянки приватному підприємству «Сімвуд-1» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості площею 4,2000 га (на земельні ділянки площею 3,20000 га та площею 1,0000 га) в межах Жадьківської сільської ради Черняхівського району.


24. Надати згоду на укладання додаткової угоди до договору оренди земельної ділянки від 08.01.2008 № 040921400001, укладеного з товариством з обмеженою відповідальністю «Ініціатива Плюс» для розміщення базової станції стільникового зв’язку площею 0,0300 га в межах Йосипівської сільської ради Малинського району.


25. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо поділу земельних ділянок, що перебувають у постійному користуванні державного підприємства «Житомирське лісове господарство»:


в межах Глибочицької сільської ради Житомирського району площею 363,9069 га (кадастровий номер 1822082000:01:000:0024) на: 362,9638 га (кадастровий номер 1822082000:01:000:1397), 0,9431 га (кадастровий номер 1822082000:01:000:1396);


в межах Глибочицької сільської ради Житомирського району площею 8,4019 га (кадастровий номер 1822082000:01:000:0025) на: 6,7798 га (кадастровий номер 1822082000:01:000:1395), 1,6221 га (кадастровий номер 1822082000:01:000:1394);


в межах Вересівської сільської ради Житомирського району площею 58,1408 га (кадастровий номер 1822081200:01:000:0567) на: 54,2151 га (кадастровий номер 1822081200:01:000:0949), 3,9257 га (кадастровий номер 1822081200:01:000:0948);


в межах Вересівської сільської ради Житомирського району площею 263,8376 га (кадастровий номер 1822081200:01:000:0565) на: 261,7703 га (кадастровий номер 1822081200:01:000:0950), 2,0673 га (кадастровий номер 1822081200:01:000:0951);


в межах Оліївської сільської ради Житомирського району площею 41,3202 га (кадастровий номер 1822085600:04:000:0211) на: 39,8385 га (кадастровий номер 1822085600:04:000:0538), 1,4817 га (кадастровий номер 1822085600:04:000:0539);


в межах Оліївської сільської ради Житомирського району площею 23,4798 га (кадастровий номер 1822085600:04:000:0210) на: 4,4467 га (кадастровий номер 1822085600:04:000:0536), 15,3929 га (кадастровий номер 1822085600:04:000:0537), 3,6402 га (кадастровий номер 1822085600:04:000:0535);


в межах Кам’янської сільської ради Житомирського району площею 3,4201 га (кадастровий номер 1822083200:01:000:0345) на: 2,2621 га (кадастровий номер 1822083200:01:000:1129), 1,1580 га (кадастровий номер 1822083200:01:000:1130);


в межах Кам’янської сільської ради Житомирського району площею 574,2801 га (кадастровий номер 1822083200:05:000:0174) на: 573,9132 га (кадастровий номер 1822083200:01:000:046), 0,3669 га (кадастровий номер 1822083200:01:000:0847);


в межах Садківської сільської ради площею Житомирського району 330,7152 га (кадастровий номер 1822086300:01:000:0566) на: 324,4805 га (кадастровий номер 1822086300:01:000:1196), 6,2347 га (кадастровий номер 1822086300:01:000:1195);


в межах Садківської сільської ради Житомирського району площею 124,8342 га (кадастровий номер 1822086300:01:000:0568) на: 122,3800 га (кадастровий номер 1822086300:01:000:1199), 2,4542 га (кадастровий номер 1822086300:01:000:1198);


в межах Іванівської сільської ради Житомирського району площею 52,9212 га (кадастровий номер 1822083000:01:000:1184) на: 52,6561 га (кадастровий номер 1822086300:01:000:1589), 0,2651 га (кадастровий номер 1822086300:01:000:1590);


26. Припинити право постійного користування земельними ділянками державному підприємству «Житомирське лісове господарство» з такими кадастровими номерами: 1822082000:01:000:0024, 1822082000:01:000:0025, 1822081200:01:000:0567, 1822081200:01:000:0565, 1822085600:04:000:0211, 1822085600:04:000:0210, 1822083200:01:000:0345, 1822083200:05:000:0174, 1822086300:01:000:0566, 1822086300:01:000:0568, 822083000:01:000:1184.


27. Передати в постійне користування державному підприємству «Житомирське лісове господарство» для ведення лісового господарства та пов’язаних з ним послуг земельні ділянки з такими кадастровими номерами: 1822082000:01:000:1397, 1822082000:01:000:1396, 1822082000:01:000:1395, 1822082000:01:000:1394, 1822081200:01:000:0949, 1822081200:01:000:0948, 1822081200:01:000:0950, 1822081200:01:000:0951, 1822085600:04:000:0538, 1822085600:04:000:0539, 1822085600:04:000:0536, 1822085600:04:000:0537, 1822085600:04:000:0535, 1822083200:01:000:1129, 1822083200:01:000:1130, 1822083200:01:000:046, 1822083200:01:000:0847, 1822086300:01:000:1196, 1822086300:01:000:1195, 1822086300:01:000:1199, 1822086300:01:000:1198, 1822086300:01:000:1589, 1822086300:01:000:1590;


28. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо поділу земельних ділянок, що перебувають у запасі:


в межах Іванівської сільської ради Житомирського району площею 0,5000 га (кадастровий номер 1822083000:01:000:1571) на: 0,4559 га (кадастровий номер 1822086300:01:000:1582), 0,0441 га (кадастровий номер 1822086300:01:000:1583);


в межах Іванівської сільської ради Житомирського району площею 1,0000 га (кадастровий номер 1822083000:01:000:0014) на: 0,8653 га (кадастровий номер 1822086300:01:000:1581), 0,1347 га (кадастровий номер 1822086300:01:000:1580);


29. Залишити в запасі Іванівської сільської ради Житомирського району земельні ділянки з такими кадастровими номерами: 1822086300:01:000:1582, 1822086300:01:000:1583, 1822086300:01:000:1581, 1822086300:01:000:1580.


30. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, що перебуває в оренді приватного підприємства «Фінбудресурс» в межах Вересівської сільської ради Житомирського району площею 8,8036 га (кадастровий номер 1822081200:01:000:0704) на: 0,2401 га (кадастровий номер 1822081200:01:000:0946), 8,5635 га (кадастровий номер 1822081200:01:000:0947).


31. Житомирській райдержадміністрації укласти в інтересах держави в особі облдержадміністрації договір оренди землі з приватним підприємством «Фінбудресурс» на земельну ділянку площею 8,5635 га (кадастровий номер 1822081200:01:000:0947).


32. Доручити голові Житомирської райдержадміністрації представляти інтереси держави в органах державної реєстрації речових прав територіальних управлінь юстиції області з питань державної реєстрації прав на нерухоме майно та інших речових прав у межах, визначених цим розпорядженням.

 

 

Голова адміністрації

С.О. Машковський

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців