Розпорядження № 350 від 26.10.2016 "Про припинення права постійного користування земельними ділянками, надання дозволів на розроблення проектів землеустрою та проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок"

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

26.10.2016

 

№ 350

Про припинення права постійного користування земельними ділянками, надання дозволів на розроблення проектів землеустрою та проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок

 

 

 

Розглянувши матеріали щодо припинення права постійного користування земельними ділянками, надання дозволів на розроблення проектів землеустрою та проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок, керуючись статтями 17, 122, 123, 124, 128, 134, 141 Земельного кодексу України, відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про оцінку землі», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22.04.2009 № 381 «Про затвердження Порядку здійснення розрахунків з розстроченням платежу за придбання земельної ділянки державної та комунальної власності», протоколів комісії по розгляду звернень підприємств, організацій, установ і громадян щодо надання в користування земельних ділянок та водних об’єктів від 05.05.2016 № 2 та від 17.08.2016 № 4:

 

1. Припинити право постійного користування земельною ділянкою Міністерству оборони України площею 42,3789 га для розміщення та постійної діяльності Збройних Сил України (в/м № 63) в межах Радянської сільської ради Бердичівського району. У зв’язку з цим органам виконавчої влади з питань земельних ресурсів та державної реєстрації внести відповідні зміни.

 

2. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок підприємствам за переліком згідно з додатком.

 

3. Підприємствам, яким надано дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, замовити проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок у юридичних осіб або фізичних осіб - підприємців, які у відповідності з вимогами законодавства є розробниками документації із землеустрою.

 

4. Районним державним адміністраціям, за місцем розташування земельних ділянок, укласти з підприємствами договори про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки і замовити проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок у юридичних осіб або фізичних осіб - підприємців, які у відповідності з вимогами законодавства є розробниками документації із землеустрою.

 

 

Т.в.о. голови адміністрації

І.П. Гундич

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців