Розпорядження № 353 від 07.09.2017 "Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою, погодження проектів землеустрою, надання дозволів на розроблення технічної документації із землеустрою, погодження технічної документації із землеустрою..."

14.09.2017

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

09.09.2017

 

№ 353

Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою, погодження проектів землеустрою, надання дозволів на розроблення технічної документації із землеустрою, погодження технічної документації із землеустрою,
передачу земельних ділянок в оренду, у постійне користування, припинення користування земельною ділянкою, проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок, продаж земельних ділянок

 

 

 

Розглянувши проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічну документацію із землеустрою, матеріали щодо поновлення та укладання договорів оренди землі, припинення права постійного користування земельними ділянками, розірвання договорів оренди землі, надання дозволів на розроблення проектів землеустрою, технічної документації із землеустрою, проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок, керуючись статтями 17, 79-1, 92, 122, 123, 124, 134, 141, 186, 186-1 Земельного кодексу України, відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про землеустрій», «Про оцінку землі», «Про оренду землі», згідно з постановами Кабінету Міністрів України від 22.04.2009 № 381 «Про затвердження Порядку здійснення розрахунків з розстроченням платежу за придбання земельної ділянки державної та комунальної власності», від 17.10.2012 № 1051 «Про затвердження Порядку ведення Державного земельного кадастру», протоколом комісії по розгляду звернень підприємств, організацій, установ і громадян щодо надання в користування земельних ділянок та водних об’єктів від 16.08.2017 № 8.

 

1. Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок державної власності підприємствам та фізичним особам – підприємцям за переліком згідно з додатком 1.


2. Затвердити проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок фізичним особам – підприємцям за переліком згідно з додатком 2.


3. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) підприємствам за переліком згідно з додатком 3.


4. Затвердити технічну документацію із землеустрою підприємствам, установам та фізичним особам за переліком згідно з додатком 4.


5. Передати в оренду земельні ділянки підприємствам, фізичним особам – підприємцям за переліком згідно з додатком 5.


6. Передати Державній фіскальній службі України у постійне користування земельні ділянки за переліком згідно з додатком 6.


7. Припинити Товариству з обмеженою відповідальністю «Житомир-Ресурси» право користування земельною ділянкою, кадастровий номер 1822587900:08:000:0197, площею 2,2905 га на території Харитонівської сільської ради Коростишіського району.


8. Надати дозвіл на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення підприємствам, фізичним особам – підприємцям та фізичним особам за переліком згідно з додатком 7.


9. Затвердити звіти про експертну грошову оцінку земельних ділянок несільськогосподарського призначення фізичним особам – підприємцям за переліком згідно з додатком 8.


10. Продати земельні ділянки несільськогосподарського призначення підприємствам, фізичним особам – підприємцям за переліком згідно з додатком 9.


11. Доручити головам районних державних адміністрацій, за місцем розташування земельних ділянок, у разі потреби, зареєструвати право власності на земельні ділянки за державою в особі Житомирської обласної державної адміністрації та підписувати усі необхідні документи, у тому числі заяви для проведення державної реєстрації земельних ділянок.


12. Доручити головам райдержадміністрацій укладати, розривати, поновлювати, продовжувати в інтересах держави в особі облдержадміністрації договори оренди землі з підприємствами, фізичними особами – підприємцями за переліком згідно з додатком 5.


13. Районним державним адміністраціям, за місцем розташування земельних ділянок, укласти з організаціями, установами, підприємствами та фізичними особами-підприємцями договори про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки і замовити проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок у юридичних осіб або у фізичних осіб-підприємців, які у відповідності з вимогами законодавства мають право виконувати роботи з експертної грошової оцінки землі.


14. Організаціям, установам, підприємствам та фізичним особам-підприємцям, яким надано дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічної документації із землеустрою, замовити виконання землевпорядної документації у фізичних осіб-підприємців або юридичних осіб, які у відповідності з вимогами законодавства є розробниками документації із землеустрою.

 

 

Голова адміністрації

І.П. Гундич

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців