Розпорядження № 358 від 29.10.2015 "Про відзначення Міжнародного дня інвалідів"

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

29.10.2015

 

№ 358

Про відзначення Міжнародного дня інвалідів

 

 

 

Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», розпорядження Президента України від 28.11.1992 № 185/92-рп «Про відзначення Міжнародного дня інвалідів в Україні», з метою привернення уваги суспільства, органів державної влади, громадських та інших організацій до проблем інвалідів, надання інвалідам рівних з усіма громадянами можливостей для участі у політичній, в економічній і соціальній сферах життя:


1. Затвердити заходи щодо посилення соціального захисту громадян з обмеженими фізичними можливостями, що додаються.


2. Райдержадміністраціям, департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, управлінням облдержадміністрації: охорони здоров’я, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю, рекомендувати міськвиконкомам, обласному відділенню Фонду соціального захисту інвалідів, обласній організації Товариства Червоного Хреста України, обласному центру зайнятості, Житомирському державному експериментальному протезно-ортопедичному підприємству забезпечити безумовне виконання затверджених заходів у визначені терміни.


3. Управлінню інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації забезпечувати висвітлення у засобах масової інформації заходів щодо посилення соціального захисту громадян з обмеженими фізичними можливостями з нагоди Міжнародного дня інвалідів.


4. Райдержадміністраціям, управлінням облдержадміністрації: охорони здоров’я, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю, рекомендувати міськвиконкомам, обласному відділенню Фонду соціального захисту інвалідів, обласній організації Товариства Червоного Хреста України, обласному центру зайнятості, Житомирському державному експериментальному протезно-ортопедичному підприємству про хід виконання розпорядження проінформувати департамент праці та соціального захисту населення облдержадміністрації до 21 грудня 2015 року для подальшого узагальнення та інформування 29 грудня 2015 року облдержадміністрації.


5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Лагуту Я.М

 

 

Голова адміністрації С.О. Машковський

 

 

 

Заходи щодо посилення соціального захисту громадян з обмеженими фізичними можливостями

 

 

  Завантажити розпорядження

 

 

 

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців