Розпорядження № 361 від 28.10.2016 "Про утворення робочої групи з надання практично-методичної допомоги щодо створення об'єднаних територіальних громад у районах та містах Житомирської області у 2016 - 2017 роках"

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

28.10.2016

 

№ 361

Про утворення робочої групи з надання практично-методичної допомоги щодо створення об’єднаних територіальних громад у районах та містах Житомирської області у 2016 - 2017 роках

 

 

 

Відповідно до статті 6, пункту 9 статті 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», розпорядження Кабінету Міністрів України від 18 червня 2014 року № 591-р «Про затвердження плану заходів щодо реалізації Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні»:


1. Утворити робочу групу з надання практично-методичної допомоги щодо створення об’єднаних територіальних громад у районах та містах Житомирської області у 2016-2017 роках (далі – робоча група) та затвердити її склад згідно з додатком.


2. Головам районних державних адміністрацій, міських головам (за згодою) забезпечити належну організацію та проведення семінарів з надання практично-методичної допомоги щодо створення об’єднаних територіальних громад у районах та містах Житомирської області.


3. Робочій групі за результатами проведення виїзних семінарів згідно з графіком (додаток 2) інформувати керівництво облдержадміністрації щодо створення об’єднаних територіальних громад у районах та містах Житомирської області.

 

 

Голова адміністрації

І.П. Гундич

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців