Розпорядження № 364 від 04.11.2016 "Про забезпечення реалізації Конституційних виборчих прав громадян України, прозорості та відкритості виборчого процесу на перших виборах депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад...

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

04.11.2016

 

№ 364

Про забезпечення реалізації Конституційних виборчих прав громадян України, прозорості та відкритості виборчого процесу на перших виборах депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 18 грудня 2016 року

 

 

 

Відповідно до положень законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про місцеві вибори», «Про Державний реєстр виборців», постанов Центральної виборчої комісії від 07.10.2016 № 437 «Про перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об'єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 18 грудня 2016 року», від 20.10.2016 № 450 «Про Календарний план основних організаційних заходів з підготовки та проведення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об'єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 18 грудня 2016 року», з метою забезпечення реалізації громадянами України конституційних виборчих прав, упередження позаштатних ситуацій під час проведення перших місцевих виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних міських голів 18 грудня 2016 року:


1. Головам районних державних адміністрацій, рекомендувати Головному управлінню Національної поліції в Житомирській області, головам районних рад, сільським, селищним, міським головам відповідно до визначених Конституцією та законами України повноважень, з метою створення належних умов для проведення 18 грудня 2016 року демократичних, вільних і прозорих перших місцевих виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних міських голів ужити заходів щодо:


1) Недопущення під час підготовки та проведення перших місцевих виборів незаконного втручання будь-яких осіб у виборчий процес, проявів адміністративного тиску, упередженого ставлення до кандидатів на посади сільських, селищних, міських голів об’єднаних територіальних громад, до кандидатів у депутати сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад, використання посадовими і службовими особами органів виконавчої влади службового становища, службових приміщень, транспорту, засобів зв'язку для підтримки окремих кандидатів на посади сільських, селищних, міських голів, у депутати сільських, селищних, міських рад, їх уповноважених представників, довірених осіб, офіційних спостерігачів.


2) Сприяння у створенні у порядку, визначеному Законом України «Про місцеві вибори», належних умов для здійснення виборчими комісіями їх повноважень, зокрема забезпечення за участю органів місцевого самоврядування виборчих комісій необхідними приміщеннями відповідно до визначених нормативів, транспортними засобами, засобами зв'язку, обладнанням, інвентарем, оргтехнікою згідно з нормами, переліком і вимогами, встановленими Центральною виборчою комісією, охороною приміщень виборчих комісій, виборчих бюлетенів та іншої виборчої документації.


3) Забезпечення рівних умов для надання посадовими і службовими особами органів виконавчої влади та місцевого самоврядування представникам засобів масової інформації необхідних відомостей про підготовку та проведення місцевих виборів з метою об'єктивного висвітлення в установленому порядку ходу виборчого процесу.


4) Сприяння у створенні належних умов для реалізації громадянами виборчих прав, вільного волевиявлення під час голосування, у тому числі громадянами з обмеженими можливостями, забезпечивши їм безперешкодний доступ до приміщень виборчих комісій та приміщень для голосування, інформації з виборчої агітації.


2. Головам районних державних адміністрацій, рекомендувати управлінню Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області,
ПАТ «ЕК «Житомиробленерго»:


1) Здійснити перевірку матеріально-технічного забезпечення усіх територіальних та дільничних виборчих комісій з проведення перших місцевих виборів, що працюють на території сіл, селищ та міст області. Про проведену роботу інформувати організаційний відділ апарату облдержадміністрації до 9 грудня
2016 року.


2) Визначити та обладнати місця для розміщення плакатів, стендів, листівок та інших друкованих агітаційних матеріалів (крім матеріалів, що розміщуються на носіях зовнішньої реклами).


3) Забезпечити подання до кожної територіальної виборчої комісії відомостей Державного реєстру виборців про кількість виборців, які проживають на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці, до 7 листопада 2016 року.


4) Забезпечити своєчасне подання відділами ведення Державного реєстру виборців Центральній виборчій комісії в електронному вигляді рішень про утворення територіальних виборчих округів, отриманих від територіальних виборчих комісій.


5) Повідомити про місцезнаходження (адреси) приміщень для дільничних виборчих комісій територіальні виборчі комісії, що утворюють відповідні дільничні виборчі комісії, до 1 грудня 2016 року.


6) Забезпечити своєчасне подання органами, установами, закладами, зазначеними у ст. 22 Закону України «Про Державний реєстр виборців», сільськими, селищними, міськими головами відділам ведення Державного реєстру виборців передбачених вказаною статтею відомостей про виборців для складання попередніх та уточнених списків для голосування 23 листопада та 7 грудня 2016 року відповідно.


7) Забезпечити підготовку та передачу відділами ведення Державного реєстру виборців дільничним виборчим комісіям іменних запрошень, попередніх та уточнених списків виборців для голосування на місцевих виборах 4 грудня та 15 грудня 2016 року відповідно.


8) Забезпечити співпрацю керівників закладів охорони здоров’я, в яких утворені спеціальні виборчі дільниці, з дільничними виборчими комісіями з метою подання відомостей щодо громадян України, які мають право голосу на відповідних місцевих виборах та на день проведення цих виборів перебуватимуть у відповідному стаціонарному закладі охорони здоров’я.


9) Забезпечити безперебійне електропостачання приміщень територіальних і дільничних виборчих комісій, а також приміщень відділів ведення Державного реєстру виборців в області з 17 по 19 грудня 2016 року.


10) Ужити заходів для підвищення оперативної готовності підрозділів ДСНС України в області на випадок виникнення надзвичайних ситуацій з 17 по 19 грудня 2016 року та організації заходів щодо забезпечення пожежної і техногенної безпеки на об'єктах, задіяних до проведення перших місцевих виборів.


3. Рекомендувати Головному управлінню Національної поліції в Житомирській області:


1) З 15 грудня 2016 року забезпечити охорону приміщень територіальних та дільничних виборчих комісій в області, після отримання ними виборчих бюлетенів.


2) Забезпечити охорону приміщень відділів ведення Державного реєстру виборців 4 грудня та 15 грудня 2016 року (дні передачі дільничним виборчим комісіям попередніх та уточнених списків виборців відповідно) та у день голосування 18 грудня 2016 року.


4. Головам районних державних адміністрацій, рекомендувати Головному управлінню Національної поліції в Житомирській області, управлінню Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області, ПАТ «ЕК «Житомиробленерго» про проведену роботу інформувати організаційний відділ апарату облдержадміністрації до 9 грудня 2016 року.


5. Організаційному відділу апарату облдержадміністрації про хід виконання розпорядження голови облдержадміністрації поінформувати облдержадміністрацію до 16 грудня 2016 року.


6. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

Голова адміністрації

І.П. Гундич

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців