Розпорядження № 367 від 04.11.2016 "Про відзначення в області 500-річчя Реформації"

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

04.11.2016

 

№ 367

Про відзначення в області

500-річчя Реформації

 

 

 

З метою належного відзначення в області 500-річчя Реформації та на виконання Указу Президента України від 26 серпня 2016 року № 357/2016 «Про відзначення в Україні 500-річчя Реформації»:

 

1. Затвердити план заходів з підготовки та відзначення в області 500-річчя Реформації, що додається.

 

2. Головам райдержадміністрацій, рекомендувати міським головам розробити та затвердити відповідні заходи, передбачивши в них проведення зустрічей з віруючими протестантських конфесій, лекцій і бесід, присвячених історії протестантизму, організацію виставок протестантської та історичної літератури, присвячених Реформації.

 

3. Управлінню інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, рекомендувати облдержтелерадіокомпанії забезпечувати широке висвітлення ходу відзначення в області 500-річчя Реформації.

 

4. Департаменту фінансів облдержадміністрації забезпечити фінансування заходів за рахунок асигнувань, передбачених в обласному бюджеті на утримання відповідних галузей.

 

5. Виконавцям, зазначених у плані заходів з підготовки та відзначення в області 500-річчя Реформації, інформувати до 30.10.2017 управління культури облдержадміністрації про виконання даного розпорядження.

 

6. Управлінню культури облдержадміністрації до 10.11.2017 надати облдержадміністрації узагальнену інформацію про виконання даного розпорядження.

 

7. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 26.09.2016 № 316 «Про відзначення в області 500-річчя Реформації».

 

8. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

 

Голова адміністрації

І.П. Гундич

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців