Розпорядження № 37 від 16.02.2016 "Про здійснення соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції"

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

16.02.2016

 

№ 37

Про здійснення соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції

 

 

 

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2015 №1094 «Про затвердження Комплексної державної програми щодо підтримки, соціальної адаптації та реінтеграції громадян України, які переселилися з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції в інші регіони України, на період до 2017 року», з метою розв’язання основних проблем внутрішньо переміщених осіб, які переселилися з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції до Житомирської області, сприяння в інтеграції та соціальній адаптації таких осіб за новим місцем проживання; надання допомоги у створенні належних умов для їх життєдіяльності, забезпечення соціальної, медичної, психологічної та матеріальної підтримки; створення передумов для компенсації завданої їм майнової (матеріальної) та моральної шкоди, сприяння у добровільному поверненні переселенців на місця попереднього проживання (за умови повного фактичного припинення бойових дій на територіях, на яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження):


1. Затвердити заходи щодо виконання Комплексної державної програми щодо підтримки, соціальної адаптації та реінтеграції громадян України, які переселилися з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції до Житомирської області, на 2016-2017 роки, що додаються.


2. Департаментам, управлінням облдержадміністрації, райдержадміністраціям, рекомендувати міськвиконкомам, обласному центру зайнятості, управлінню Державної міграційної служби в Житомирській області, головному управлінню Пенсійного фонду України в Житомирській області забезпечити безумовне виконання затверджених заходів у визначені терміни.


3. Управлінню інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації забезпечувати висвітлення заходів щодо підтримки, соціальної адаптації та реінтеграції громадян України, які переселилися з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції до Житомирської області.


4. Департаментам, управлінням облдержадміністрації, райдержадміністраціям, рекомендувати міськвиконкомам, обласному центру зайнятості, управлінню Державної міграційної служби в Житомирській області, головному управлінню Пенсійного фонду України в Житомирській області про хід виконання розпорядження інформувати департамент праці та соціального захисту населення облдержадміністрації кожні півроку до 05 січня та 05 липня.


5. Департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації узагальнену інформацію подавати облдержадміністрації кожні півроку до 15 січня та 15 липня.


6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Лагуту Я.М.

 

 

Голова адміністрації

С.О. Машковський

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців