Розпорядження № 373 від 07.11.2016 "Про припинення права постійного користування земельними ділянками, затвердження проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок"

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

07.11.2016

 

№ 373

Про припинення права постійного користування земельними ділянками, затвердження проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок

 

 

 

Розглянувши матеріали щодо припинення права постійного користування земельними ділянками та проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок, керуючись статтями 92, 17, 122, 123, 134, 141, 186, 186-1 Земельного кодексу України, відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», протоколу комісії по розгляду звернень підприємств, організацій, установ і громадян щодо надання в користування земельних ділянок та водних об’єктів від 12.10.2016 № 5:


1. Припинити право користування земельними ділянками дочірньому підприємству «Іршанський державний гірничо - збагачувальний комбінат» (правонаступник приватне акціонерне товариство «Кримський ТИТАН», що перейменоване в ПрАТ «ЮКРЕЙНІАН КЕМІКАЛ ПРОДАКТС») загальною площею 553,8669 га в межах Добринської, Ягодинської сільських та Іршанської, Новоборівської селищних рад Хорошівського району.


2. Припинити право користування земельними ділянками приватному акціонерному товариству «Кримський ТИТАН» (що перейменоване в ПрАТ «ЮКРЕЙНІАН КЕМІКАЛ ПРОДАКТС») та його філіям і дочірнім підприємствам:
загальною площею 258,5692 га в межах Лісівщинської, Ковалівської та Шершнівської сільських рад Коростенського району,
загальною площею 208,0000 га в межах Шершнівської сільської ради Коростенського району,
загальною площею 243,5327 га в межах Добринської сільської ради та Іршанської, Новоборівської селищних рад Хорошівського району.


3. У зв’язку з цим органам виконавчої влади з питань земельних ресурсів та державної реєстрації внести відповідні зміни.


4. Затвердити проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок державної власності та умови надання, надати в постійне користування підприємствам земельні ділянки за переліком згідно з додатком.


5. Доручити головам райдержадміністрацій представляти інтереси держави в органах державної реєстрації речових прав при органах державної влади та місцевого самоврядування з питань державної реєстрації прав на нерухоме майно та інших речових прав у межах, визначених цим розпорядженням.

 

 

Голова адміністрації

І.П. Гундич

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців