Розпорядження № 38 від 06.02.2017 "Про затвердження регіонального плану заходів, спрямованих на популяризацію європейських принципів місцевої демократії та підтримку добровільного об’єднання територіальних громад у Житомирській області на 2017 рік"

14.02.2017

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

06.02.2017

 

№ 38

Про затвердження регіонального плану заходів, спрямованих на популяризацію європейських принципів місцевої демократії та підтримку добровільного об’єднання територіальних громад у Житомирській області на 2017 рік

 

 

 

Відповідно до статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 9 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та на виконання Указу Президента України від 07.12.2016 № 545/2016 «Про першочергові заходи з розвитку місцевого самоврядування в Україні на 2017 рік», Плану організації виконання вищезазначеного Указу Президента України, схваленого на засіданні Кабінету Міністрів України від 21.12.2016, з метою подальшого розвитку місцевого самоврядування:

 

1. Затвердити регіональний план заходів, спрямованих на популяризацію європейських принципів місцевої демократії та підтримку добровільного об’єднання територіальних громад у Житомирській області на 2017 рік (далі – план заходів), що додається.


2. Структурним підрозділам облдержадміністрації, райдержадміністраціям, рекомендувати міськвиконкомам, об’єднаним територіальним громадам упродовж 2017 року забезпечити виконання плану заходів.


3. Виконавцям плану заходів поінформувати організаційний відділ апарату облдержадміністрації про хід його виконання до 15.12.2017 для узагальнення та інформування облдержадміністрації до 22.12.2017.

 

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

Голова адміністрації

І.П. Гундич

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

 

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців