Розпорядження № 380 від 17.11.2015 "Про стан впровадження інклюзивної освіти в Житомирській області"

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

17.11.2015

 

№ 380

Про стан впровадження інклюзивної освіти в Житомирській області

 

 

 

Відповідно до ст.13, ст.22 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 29.07.2015 №530 «Про внесення змін до Положення про дошкільний навчальний заклад», Порядку організації інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.08.2011 № 872, згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 04.06.2013 № 680 «Про організацію діяльності психолого-медико-педагогічних консультацій», на виконання протоколу засідання ради регіонального розвитку від 30.10.2015 №3, та з метою реалізації державної політики щодо забезпечення права дітей, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку, сприяння у розвитку інклюзивної та інтегрованої моделей освіти1. Головам райдержадміністрацій, рекомендувати міським головам:

1) Забезпечити фінансування та створення необхідних умов для навчання дітей з особливими освітніми потребами в дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладах.

2) Забезпечити належні умови для діяльності районних, міських психолого-медико-педагогічних консультацій згідно з вимогами Положення про центральну та республіканську (Автономна Республіка Крим), обласні, Київську та Севастопольську міські, районні (міські) психолого-медико-педагогічні консультації, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки молоді та спорту України від 23 червня 2011 року № 623/6.

3) Забезпечити введення кваліфікованих штатних одиниць для якісного забезпечення інклюзивної освіти у всіх типах навчальних закладів.

4) Щороку проводити моніторинг діяльності розвитку мережі спеціальних класів, класів з інклюзивною та інтегрованою формами навчання, компенсуючих та інклюзивних груп при дошкільних закладах та інформувати управління освіти і науки облдержадміністрації про хід виконання даного розпорядження до 15 листопада.

 

2. Управлінню освіти і науки облдержадміністрації узагальнену інформацію про виконання розпорядження надавати облдержадміністрації щороку до 20 листопада.

 

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Лагуту Я.М.

 

 

Голова адміністрації С.О. Машковський

 

  

  Завантажити розпорядження

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців