Розпорядження № 39 від 08.02.2017 "Про заходи щодо реалізації в області у 2017 році положень Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні, укладено ...

14.02.2017

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

08.02.2017

 

№ 39

Про заходи щодо реалізації в області
у 2017 році положень Генеральної угоди
про регулювання основних принципів і норм
реалізації соціально-економічної політики
і трудових відносин в Україні, укладеної на
2016-2017 роки

 

 

 

Відповідно до статей 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та з метою реалізації в області положень Генеральної угоди, розпорядження Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 року № 1044-р «Про затвердження плану заходів щодо реалізації положень Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні»:


1. Затвердити заходи щодо реалізації в області у 2017 році положень Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні, укладеної на 2016-2017 роки (додаються).

 

2. Райдержадміністраціям, департаментам, управлінням облдержадміністрації та рекомендувати міськвиконкомам, обласним управлінням, підприємствам і організаціям:

 

1) Забезпечити своєчасне і в повному обсязі виконання зазначених заходів.

 

2) Двічі на рік до 5 січня та 5 липня подавати департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації для узагальнення інформації про хід виконання заходів, затверджених цим розпорядженням за формою, що додається.

 

3) Спільно з профспілковими організаціями та об’єднаннями роботодавців забезпечити внесення до угод та колективних договорів на підприємствах, в установах і організаціях усіх форм власності, що перебувають у сфері дії сторін, змін і доповнень, якщо положення цих колективних договорів передбачають нижчі порівняно з Генеральною угодою соціальні гарантії, компенсації, пільги.

 

3. Департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації узагальнену інформацію про хід виконання заходів, затверджених цим розпорядженням, щороку до 15 січня та 15 липня подавати облдержадміністрації.4. Узяти до уваги, що у разі продовження терміну дії Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні на 2016-2017 роки, продовжити і термін виконання зазначених заходів.

 

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Лагуту Я.М.

 

Голова адміністрації

І.П. Гундич

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

 

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців