Розпорядження № 39 від 16.02.2016 "Про затвердження нового складу комісії з розгляду звернень громадських організацій інвалідів, ветеранів та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи щодо надання їм фінансової підтримки"

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

16.02.2016

 

№ 39

Про затвердження нового складу комісії з розгляду звернень громадських організацій інвалідів, ветеранів та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи щодо надання їм фінансової підтримки

 

 

 

Відповідно до ст. ст. 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», пункту 1 розділу ІІ Порядку використання коштів обласного бюджету для надання фінансової підтримки громадським організаціям інвалідів, ветеранів та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженого розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 30.03.2015 № 101, зареєстрованого в головному територіальному управлінні юстиції у Житомирській області від 17.04.2015 за № 9/1266, у зв’язку зі змінами у складі Житомирської обласної ради, з урахуванням пропозицій управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Житомирської обласної державної адміністрації:

 

1. Затвердити новий склад комісії з розгляду звернень громадських організацій інвалідів, ветеранів та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи щодо надання їм фінансової підтримки, утвореної розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 08.05.2015 №141, згідно з додатком.

 

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Лагуту Я.М.

 

 

Голова адміністрації

С.О. Машковський

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців