Розпорядження № 394 від 23.11.2015 "Про передачу функцій замовника"

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

23.11.2015

 

№ 394

Про передачу функцій
замовника

 

 

 

Відповідно до статей 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», враховуючи клопотання відділу освіти Черняхівської райдержадміністрації від 19.11.2015 № 216 та з метою своєчасного виконання робіт із завершення будівництва об’єкта «Будівництво школи на 864 учні по вул. Калініна, 14 в смт Черняхів (Друга черга, другий пусковий комплекс, блок «Б»)»:

 

1. Передати функції замовника по будівництву об’єкта «Будівництво школи на 864 учні по вул. Калініна, 14 в смт Черняхів (Друга черга, другий пусковий комплекс, блок «Б»)» відділу освіти Черняхівської райдержадміністрації.

 

2. Департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства облдержадміністрації передати із свого балансу проектно-кошторисну документацію, виконавчу документацію та обсяги незавершеного будівництва з будівництва об’єкта «Будівництво школи на 864 учні по вул. Калініна, 14 в смт Черняхів (Друга черга, другий пусковий комплекс, блок «Б»)» на баланс відділу освіти Черняхівської райдержадміністрації.

 

3. Департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства облдержадміністрації у місячний термін поінформувати облдержадміністрацію про хід виконання розпорядження.

 

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови обласної державної адміністрації Дмитренка Г.В.

 

 

Голова адміністрації С.О. Машковський

 

  

  Завантажити розпорядження

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців