Розпорядження № 400 від 10.10.2017 "Про поновлення договорів оренди водних об’єктів у комплексі із земельними ділянками, надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок водного фонду...

11.10.2017

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

10.10.2017

 

№ 400

Про поновлення  договорів оренди водних об’єктів  у комплексі із земельними ділянками, надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок водного фонду, надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки водного фонду та водного об’єкта в натурі (на місцевості)

 

 

 

 

Відповідно до статей 17, 93, 122, 123, 124, 134, 186-1 Земельного кодексу України, положень законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про аквакультуру», «Про землеустрій», статті 51 Водного кодексу України, наказу Міністерства екології та природних ресурсів України від 18.03.2013 № 99 «Про затвердження Порядку розроблення паспорта водного об’єкта», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18.05.2013 за № 775/23307 та протоколу комісії по розгляду звернень підприємств, організацій, установ і громадян щодо надання в користування земельних ділянок та водних об’єктів від 15.09.2017 № 13:


1. Погодити суб’єктам господарювання поновлення договорів оренди водних об’єктів у комплексі із земельними ділянками водного фонду згідно з додатком 1.


2. Надати дозвіл суб’єктам господарювання на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок водного фонду державної власності згідно з додатком 2.


3. Надати дозвіл суб’єктам господарювання на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки водного фонду та водного об’єкта в натурі (на місцевості) згідно з додатком 3.


4. Управлінню екології та природних ресурсів облдержадміністрації укласти з суб’єктами господарювання, що зазначені у додатку 1, договори на виконання робіт з розроблення паспорта водного об’єкта.


5. Рекомендувати суб’єктам господарювання, що зазначені у додатку 1, при наявності затвердженого паспорта водного об’єкта та затвердженої нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду, звернутись до обласної державної адміністрації з клопотанням щодо встановлення відсоткової ставки орендної плати за користування земельною ділянкою водного фонду та водного об’єкта і укладення договору оренди водного об’єкта у комплексі із земельною ділянкою водного фонду.


6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Ясюнецького О.О.

 

 

Голова адміністрації

І.П. Гундич

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців