Розпорядження № 413 від 15.12.2015 "Про затвердження Плану заходів, спрямованих на популяризацію та активізацію вивчення англійської мови в області"

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

15.12.2015

 

№ 413

Про затвердження Плану заходів,
спрямованих на популяризацію та
активізацію вивчення англійської
мови в області

 

 

 

На виконання Указу Президента України від 16 листопада 2015 року №641/2015 «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні», ураховуючи роль англійської мови як мови міжнародного спілкування, з метою сприяння її вивченню в області для розширення доступу громадян до світових економічних, соціальних, освітніх і культурних можливостей, які відкриває знання та використання англійської мови, забезпечення інтеграції України до європейського політичного, економічного і науково-освітнього простору, на підтримку програми Go Global, яка визначає вивчення англійської мови одним із пріоритетів стратегії розвитку:

 

1. Затвердити План заходів, спрямованих на популяризацію та активізацію вивчення англійської мови в області, що додається.

 

2. Райдержадміністраціям, рекомендувати міськвиконкомам до 20 грудня 2015 року розробити і затвердити заходи, спрямовані на популяризацію та активізацію вивчення англійської мови та забезпечити їх виконання.

 

3. Структурним підрозділам обласної державної адміністрації, райдержадміністраціям, рекомендувати міськвиконкомам до 20.12.2016 надати управлінню освіти і науки облдержадміністрації інформацію про виконання вищезазначеного Плану заходів. 

 

4. Управлінню освіти і науки облдержадміністрації до 25.12.2016 поінформувати облдержадміністрацію про виконання розпорядження.

 

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Лагуту Я.М.

 

 

Голова адміністрації С.О. Машковський  

 

 

  Завантажити розпорядження

 

 

 

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців