Розпорядження № 414 від 20.10.2017 "Про звільнення громадян з альтернативної (невійськової) служби"

23.11.2017

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

20.10.2017

 

№ 414

Про звільнення громадян з
альтернативної (невійськової)
служби

 

 

 

Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації» та «Про альтернативну (невійськову) службу» (із змінами)

 

1. Звільнити з 20 жовтня 2017 року з альтернативної (невійськової) служби у зв’язку із закінченням термінів її проходження:

 

1) Гр. Денисюка Павла Миколайовича, 23 вересня 1995 року народження, члена церкви Християн Віри Євангельської м. Новограда-Волинського, освіта середня професійно-технічна, призовника Новоград – Волинського об’єднаного міського військового комісаріату, який проходить альтернативну (невійськову) службу строком 27 місяців у Новоград-Волинському міському споживчому товаристві комірником. Домашня адреса: м. Новоград - Волинський, 1-й провулок Чайковського, 6 - А.2) Гр. Юхимчука Вадима Петровича, 7 квітня 1990 року народження, члена церкви Християн Віри Євангельської с. Калинівка Новоград-Волинського району, освіта середня професійно-технічна, призовника Новоград - Волинського об’єднаного міського військового комісаріату, який проходить альтернативну (невійськову) службу у ТОВ «Церсаніт - Інвест» с.Чижівка Новоград-Волинського району оператором виробничої дільниці. Домашня адреса: Новоград – Волинський район, с. Калинівка, вул. Південна, 8.


2. Рекомендувати адміністраціям підприємств і організацій, у яких громадяни Денисюк П.М. та Юхимчук В.П. проходять альтернативну (невійськову) службу:

 

1) Припинити дію строкових трудових договорів, укладеного з ними на період служби, провести розрахунки відповідно до чинного законодавства України та зробити записи у трудових книжках про строки проходження альтернативної (невійськової) служби.

 

2) Копії наказу про звільнення надати у п’ятиденний термін департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації та у відповідний військовий комісаріат.


3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Лагуту Я.М.

 

 

 

Голова адміністрації

І.П. Гундич

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців