Розпорядження № 417 від 18.12.2015 "Про надання практичної і методичної допомоги"

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

18.12.2015

 

№ 417

Про надання практичної
і методичної допомоги

 

 

 

Відповідно до статей 6, 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», з метою забезпечення стабільного розвитку агропромислового комплексу області, продовольчої безпеки регіону, соціального розвитку сільських територій, впровадження інновацій та залучення інвестицій у виробництво, розв’язання актуальних питань життєдіяльності сільського населення:


1. Затвердити список керівників обласних служб галузі АПК, закріплених за районами для надання практичної і методичної допомоги у веденні агропромислового виробництва, що додається.


2. Для проведення широкої інформаційної та роз’яснювальної роботи серед сільського населення визначити кожну середу місяця Днем села.


3. Райдержадміністраціям та рекомендувати керівникам обласних служб галузі АПК сприяти у наданні практичної та методичної допомоги сільським жителям щодо вирішення актуальних питань. Про вжиті заходи щочетверга інформувати управління агропромислового розвитку облдержадміністрації.


4. Управлінню агропромислового розвитку облдержадміністрації здійснювати координацію роботи з надання практичної і методичної допомоги районам та щоп’ятниці інформувати обласну державну адміністрацію.


5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови обласної державної адміністрації Дмитренка Г.В.

 

 

Голова адміністрації С.О. Машковський  

 

 

  Завантажити розпорядження

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців