Розпорядження № 419 від 23.10.2017 "Про проведення внутрішнього аудиту в управлінні сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації"

23.10.2017

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

23.10.2017

 

№ 419

Про проведення внутрішнього аудиту в управлінні сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації

 

 

 

 

Керуючись ст.ст. 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», відповідно до Стандартів внутрішнього аудиту, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 04.10.2011 № 1247, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 20.10.2011 №1219/19957 (далі – Стандарти внутрішнього аудиту), Порядку організації та проведення внутрішнього аудиту у Житомирській обласній державній адміністрації, її структурних підрозділах, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 09.06.2016 №174 (далі – Порядок), плану діяльності з внутрішнього аудиту Житомирської обласної державної адміністрації на ІІ півріччя 2017 року та з метою забезпечення своєчасного реагування на проблеми, що виникають під час виконання в управлінні сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації покладених законодавством функцій і завдань:


1. Провести з 24.10.2017 фінансовий аудит та аудит відповідності в управлінні сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації на тему «Оцінка діяльності щодо законності та достовірності фінансової і бюджетної звітності, дотримання актів законодавства, планів, процедур, контрактів з питань збереження активів та управління майном, правильності ведення бухгалтерського обліку» за період з 01.01.2015 по 30.09.2017 (місцезнаходження: 10014, м. Житомир, вул. Мала Бердичівська, 25).


2. Утворити аудиторську групу в такому складі:
Лялевич В.В.- головний спеціаліст відділу внутрішнього аудиту облдержадміністрації- керівник аудиторської групи;
Карбовська Т.В. - головний спеціаліст відділу внутрішнього аудиту облдержадміністрації.


3. Затвердити програму фінансового аудиту та аудиту відповідності в управлінні сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації за період з 01.01.2015 по 30.09.2017 (додається).


4. Керівнику аудиторської групи:


1) Забезпечити проведення фінансового аудиту та аудиту відповідності згідно з вимогами Стандартів внутрішнього аудиту та Порядку.


2) Підготувати аудиторський звіт за результатами проведеного аудиту, проект якого передати для ознайомлення відповідальним посадовим особам управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації.


3) У разі потреби підготувати та надати відповідальним посадовим особам управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації рекомендації щодо вдосконалення діяльності управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації залежно від характеру встановлених недоліків та порушень.


4) Забезпечити здійснення моніторингу результатів впровадження аудиторських рекомендацій.


5. Начальнику відділу внутрішнього аудиту облдержадміністрації Козяру С.П. до 02.02.2018 надати голові обласної державної адміністрації доповідну записку, разом з аудиторським звітом про результати проведення аудиту.


6. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

  

Голова адміністрації

І.П. Гундич

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців