Розпорядження № 423 від 27.10.2017 "Про видачу дозволів на розміщення зовнішньої реклами поза межами населених пунктів Житомирської області"

2.11.2017

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

27.10.2017

 

№ 423

Про видачу дозволів  на

розміщення зовнішньої

реклами поза межами

населених пунктів

Житомирської області

 

 

 

Відповідно до законів України  „Про місцеві державні адміністрації”,  „Про рекламу”,  „Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності”,  „Про перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності”,  „Про адміністративні послуги”, „Про автомобільні дороги”,  „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”,  „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення кількості документів дозвільного характеру”, Типових правил розміщення зовнішньої реклами поза межами населених пунктів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 05.12.2012 №1135 (зі змінами і доповненнями), розпорядження голови облдержадміністрації від 24.07.2017 № 283 „Про затвердження Порядку надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами поза межами населених пунктів Житомирської області у новій редакції”, зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Житомирській області 16.08.2017 за № 77/1441, на підставі листів служби автомобільних доріг в Житомирській області:

 

1. Видати дозволи  на розміщення зовнішньої реклами поза межами населених пунктів Житомирської області розповсюджувачам зовнішньої реклами за переліком, що додається.

 

2. Управлінню  промисловості,  розвитку  інфраструктури  та  туризму облдержадміністрації  у встановленому порядку оформити  та видати дозволи на розміщення зовнішньої реклами поза межами населених пунктів.

 

3. Відповідальність за розміщення та експлуатацію рекламних  засобів  з дотриманням норм техніки безпеки, пожежної безпеки і санітарних норм покласти на розповсюджувачів зовнішньої реклами.

 

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови-керівника апарату облдержадміністрації Ясюнецького О.О.

 

 

Голова адміністрації

І.П. Гундич

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців