Розпорядження № 428 від 25.12.2015 "Про перерахування грошової допомоги"

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

25.12.2015

 

№ 428

Про перерахування грошової
допомоги

 

 

 

Згідно з вимогами ст. 23 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», за рахунок передбачених в обласному бюджеті коштів на реалізацію Програми соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території, районів проведення антитерористичної операції на територію Житомирської області, та військовослужбовців, працівників Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, інших силових структур області, що брали участь у антитерористичній операції у 2015 році, затвердженої рішенням Житомирської обласної ради від 16.01.2015 № 1381 (зі змінами), відповідно до Порядку використання коштів обласного бюджету для здійснення соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території, районів проведення антитерористичної операції на територію Житомирської області, та військовослужбовців, працівників Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, інших силових структур області, що брали участь у антитерористичній операції у 2015 році, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 10.02.2015 № 37 та зареєстрованого в головному управлінні юстиції у Житомирській області 12.02.2015 за № 2/1259 (зі змінами), протоколу засідання робочої групи від 25.12.2015 № 10, утвореної розпорядженням голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради від 28.03.2014 № 58/18 (зі змінами):

 

1. Департаменту фінансів облдержадміністрації виділити департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації на проведення перерахування грошової допомоги за проживання внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території, районів проведення антитерористичної операції, кошти у сумі 548255,39 грн.

 

2. Департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації перерахувати грошову допомогу за проживання (без житлово-комунальних послуг) внутрішньо переміщених осіб за серпень-листопад 2015 року:
1) Дочірньому підприємству «Санаторій для батьків з дітьми «Тетерів» – 532266,10 грн.

 

3. Департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації перерахувати грошову допомогу за проживання (без житлово-комунальних послуг) внутрішньо переміщених осіб з послідуючим корегуванням у 2016 році за прогнозними даними за період з 01 по 03 грудня 2015 року:

1) Дочірньому підприємству «Санаторій для батьків з дітьми «Тетерів» – 15989,29 грн.

 

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови обласної державної адміністрації Дмитренка Г.В.

 

 

Голова адміністрації С.О. Машковський  

 

 

  Завантажити розпорядження

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців